Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skulcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skulcz

  1. Ok to za tydzień narka
  2. Pasuje będę . To pod makiem?
  3. Kazik to kiedy kawa ?
  4. A jak ktos z kolegów jest na miejscu to czemu nie wypic kawy i pogadać. Dajcie znać czy ktos jej na miejscu. Pz
  5. Ok dajcie znać to jakoś się zmówimy. Pozdrawiam
  6. Tom ja tez widziałem nie jedne cuda i nie koniecznie z USA. Mnie jedynie zastanowila zbierznosc sytuacji. B6 i B7 miały to samo. W b6 sobie dalej spokój z tym tematem steraz chcę to zrobić.pz
  7. Dokladnie nie ma parzystych częstotliwości. Radio jest na pewno w wersji Usa bo tez jest klwaisz od radia sat.
  8. Nad czym mam się zastanowic Oba auta byly z USA
  9. Kolego może cię zdziwię ale mialem b6 uda i miała ten sam bajer. Byla oryginalna w 100%.
  10. Mysle ze wszystko jest oryginał tylko wersje USA maja taki bajer
  11. Może sobota teraz po nowym roku 3.01. Jakas kawa pod Mc?
  12. Tom A4 . Tak dokladnie jest. Przyciski się podświetlają ,a radio juz nie działa. Tez myślałem o tym żeby podmienić plus który ginie dopiero po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Mialem nadzieje ze można to zrobić kodowaniem. Pz
  13. Ja tez mam vaga dlatego pytalem
  14. Dzieki tak myślałem.
  15. Mi chodzi o wymianę lamp ze zwykłych na bi-xenon. Dlatego pytam bo nie mam za bardzo czasu żeby demontowac przedni zderzak
  16. Kolego próbowałem przekodowac jak podales ale nic to nie zmieniło. Nadal na po zgaszeniu silnika wylacza od razu radio.
  17. Ja cały czas jestem. A koledzy z Kg jakos się nie odzywają.
  18. Czy można wyjąć przednie lampy bez zciagania zderzaka przedniego ?
  19. U mnie jestconcert 2 I nie pokazuje bledow w radiu.
  20. A co ci się dzieje z nawiewami?
  21. Witam. Widzę ,że jakoś ożywienia w naszym mieście nie ma . Kolegów z logo klubu czasami widać ale trzeba by było się spotkać . Macie jakiś termin. Jak po długiej przerwie będe w końcu miał chwile przepalić moją bryczkę . pozdrawiam
  22. Wcześniej tak miałem w B6 a tu B7 i niespodzianka, radio jest ori tylko wersja USA .
  23. Witam. Jak w temacie . Jak zakodować mod 47 lub inny aby po wyłączeniu sinika nie wyłączało się rado a dopiero po wyciągnięciu kluczyka??? czekam na info.
  24. skulcz odpowiedział(a) na skulcz temat w 2.0T
    Postaram sie zrobić i wrzucić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.