Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. i co tak na upał narzekamy a jak pada to jeszcze gorzej bo nie ma gdzie nosa wystawić no chyba że do baru :kox:
  2. pouciekali znowu [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 20:40_________________________________________________ :hi: siema wszystkim jeszcze raz
  3. :hi: siema nygusy już w domu bo na słońcu nie szło dziś wyrobić :wallbash:
  4. :hi: :hi: Doberek wszystkim letem do pracy bede wieczorkiem
  5. ale ja nie robie problemu tylko mówiłem że w weekend jest lepiej [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________ nie ma problemu polecam sie na przyszłość [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________ :hi: balot 78 co tam podglądasz i nie piszesz :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________dobra chłopy ja spadam bo rano do roboty trzymajcie sie a ja ten czwartek nadrobie kiedyś napewno :hi: :hi: :notworthy:
  6. no i znowu wejdziemy na czoło stawki za 3 miechy :polew: :polew:
  7. :hi: :hi:
  8. no to to ja wiem
  9. było by za***iście ale w pracy to ja was nie powitam chyba że Kamila :mysli:
  10. ale nie bardzo chciałeś :polew: no weź ;([br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________Wentylek nie gniewaj się proszę Bartek ja sie nie gniewam ale znowu beze mnie a ja nie dam rady
  11. a ja nie
  12. a nie można takich rzeczy robić na przykład w sobote a nie w tygodniu do cholery :shocked:
  13. bo w piątek jest selekcja i tylko ja z Madasem bym wszedł :polew: tylko vipy wchodzą :polew: :polew: no to za***iście ale weekend to sobota albo niedziela a w piątek mogą VIPY :naughty:
  14. no i k**wa nie dam rady w czwartek szlak by to trafił nie moge :no:
  15. jest jest nie dyskutuj .... to my zapraszamy Was na kręgle .... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________ :naughty: wszystko ładnie pięknie ale czemu w czwartek cholera a nie weekend ja pracuje :confused4: :confused4: :confused4:
  16. a czemu w czwartek coś sie szykuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________ no i co tam aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :polew: :polew: Heeeh nie... w zasadzie to mogłeś mi się wbić w zad na tych torach... Pasowałoby idealnie - ja zrobiłbym S-Line z tyłu a Ty nareszcie z przodu no ale panuje nad autem jeszcze :naughty:
  18. no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________ no i co tam aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :polew: :polew:
  19. no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________ no i co tam
  20. :hi: Bart-s
  21. no widzisz... leja sie po mordzie i fioletowi :gwizdanie: :gwizdanie: no ale fakt faktem naleązło im sie :notworthy:
  22. :hi: siema nygusy co tam :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________no gratulacje pany za fiolet :good: :good:
  23. :hi: witamy w klubie
  24. siema i nadszedł ten dzień :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.