Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tak na upał narzekamy a jak pada to jeszcze gorzej bo nie ma gdzie nosa wystawić no chyba że do baru :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pouciekali znowu [br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 20:40_________________________________________________ :hi: siema wszystkim jeszcze raz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema nygusy już w domu bo na słońcu nie szło dziś wyrobić :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: Doberek wszystkim letem do pracy bede wieczorkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ja nie robie problemu tylko mówiłem że w weekend jest lepiej [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________ nie ma problemu polecam sie na przyszłość [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:02_________________________________________________ :hi: balot 78 co tam podglądasz i nie piszesz :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:03_________________________________________________dobra chłopy ja spadam bo rano do roboty trzymajcie sie a ja ten czwartek nadrobie kiedyś napewno :hi: :hi: :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i znowu wejdziemy na czoło stawki za 3 miechy :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to to ja wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
było by za***iście ale w pracy to ja was nie powitam chyba że Kamila :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale nie bardzo chciałeś :polew: no weź ;([br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________Wentylek nie gniewaj się proszę Bartek ja sie nie gniewam ale znowu beze mnie a ja nie dam rady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie można takich rzeczy robić na przykład w sobote a nie w tygodniu do cholery :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo w piątek jest selekcja i tylko ja z Madasem bym wszedł :polew: tylko vipy wchodzą :polew: :polew: no to za***iście ale weekend to sobota albo niedziela a w piątek mogą VIPY :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i k**wa nie dam rady w czwartek szlak by to trafił nie moge :no:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest jest nie dyskutuj .... to my zapraszamy Was na kręgle .... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________ :naughty: wszystko ładnie pięknie ale czemu w czwartek cholera a nie weekend ja pracuje :confused4: :confused4: :confused4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu w czwartek coś sie szykuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________ no i co tam aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :polew: :polew: Heeeh nie... w zasadzie to mogłeś mi się wbić w zad na tych torach... Pasowałoby idealnie - ja zrobiłbym S-Line z tyłu a Ty nareszcie z przodu no ale panuje nad autem jeszcze :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________ no i co tam aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________ no i co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Bart-s
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widzisz... leja sie po mordzie i fioletowi :gwizdanie: :gwizdanie: no ale fakt faktem naleązło im sie :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema nygusy co tam :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________no gratulacje pany za fiolet :good: :good:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy w klubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema i nadszedł ten dzień :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: