Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. tylko mi nie pić za dużo :naughty:
  2. :hi: Witam wszystkich właśnie wróciłęm z roboty po 16 godz. i mam już dosyc serdecznie na dzisiaj otworzyłęm Leszka walne i ide nyny [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 22:13_________________________________________________ Pawcio kolego co tam ciekawego :mysli:
  3. no właśnie szerokiej drogi i do zobaczenia na miejscu :hi:
  4. oj jak moge widocznie moge nie żart bez obrazy :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 21:10_________________________________________________dobra spadam na tarasik się chłodzić trochu :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. trasa 450km w sumie i to teraz zaraz jedziesz wieczorem :mysli:
  6. witam chociaż jeden kol;ega mnie zauważa bo reszta ma chyba mnie w d*pie [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________no w końcu :naughty:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:50_________________________________________________ a daleko walisz w tę puszcze :mysli:
  7. :hi: cześć nygusy
  8. to Wy se pijcie a ja spadam do wyra bo rano o4.50 pobudka narazie i dzięki za dzxisiaj :kox:
  9. mądrze gada dać mu browca :kox:
  10. :hi: a ja bym wolał M5 jak już a jak diesel to 535 d 272 km i to jest to a teraz ide na taras walnąć zimnego LESZKA :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 20:55_________________________________________________do póżniej
  11. :hi: dzieńdobry leniuchy co tam :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 09:50_________________________________________________ ja chyba browary :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. :hi: witka
  13. :hi: witamy
  14. no nie wszyscy :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:37_________________________________________________jeszcze czuwam ale pusto więc chyba spadne :cool1:
  15. :hi: siema niańki i pijusy co tam :naughty: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:21_________________________________________________ale pustkami wali to ja spadam bo nie ma co do jutra ewentualnie do niedzieli cwaniaki :hi:
  16. a po 20.00 bez flaszki się nie da niestety :polew:
  17. :hi: nygusy [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 11:03_________________________________________________ ze przyjedzie 10os a co tam niech przyjedzie nawet 5 i tak będę się cieszył ja będę 6 moge ;( ;( ;( :mysli:
  18. w technicznym nie daje chociaz techniki picia tez moga byc rozne a na zlot też zabierasz chyba cosik :mysli:
  19. :hi: siema jak Ty nie pijesz to kto będzie pił....... :mysli: :mysli: aaaaa Nikuś
  20. :hi: :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.