Treść opublikowana przez wentyl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja przyjechałem z 2 roboty i teraz czas na sen bo póżniej znowu nocka :wallbash: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 14:01_________________________________________________ na forum ma się rozumieć na forum dzisiaj wszedłem pierwszy raz ale praca związana ściśle z forum :gwizdanie: :good: :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 14:02_________________________________________________dobra spadam nara wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prosze zakasaliśmy rękawki przed kompem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
A On co, pogodynka nie ale ma numer sms na zmianę pogody Naprawdę, ale nie mam pojęcia co napisać będzie upalnie 10 lipca i tak do 13 :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu tak pusto czyżby wszyscy w pracy obowiązkowo :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witka kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema śpiochy wstawać i do roboty :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
-10 :polew: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 20:31_________________________________________________Gratuluje Rożu Wentylek dzieki kolego [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 20:32_________________________________________________ no i zaraz do roboty trzeba iść a teraz jakąś kawke strzelić i wiksa cały tydzień znowu :wallbash: :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Witam i jak tam frekwencja dzisiejsza :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no problem jak wszyscy na różowo to ja też musiałęm :naughty:
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
przypominam, że również pisałem, że zwalniam miejsce po drodze zgarniesz jedną panią i po kłopocie :naughty:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:hi: i co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedobry Ty... ja niedobry [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:38_________________________________________________ NIKUŚ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja chyba nie dojade bo sie troche cykam po wczorajszej imprezie do 4 rano i jeszcze cosik we mnie pływa :hi: :hi: szkoda cholera ale moja wina za dużo wczoraj trochu było
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: Witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to juz masz :> tylko nie pić mi za duzo pany , a ja spadam bo o5 trzeba wstać :wallbash: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w nosie czy przy czym innym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: MUSASHI czesc imiennik i co tam chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: MUSASHI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu pusto wywiało gdzieś największych twardzieli czy co :mysli: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:00_________________________________________________ NIKUŚ
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
i co cwaniaki widze poezja idzie jak z nut :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: