Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. :hi: witamy na forum
  2. a ja przyjechałem z 2 roboty i teraz czas na sen bo póżniej znowu nocka :wallbash: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 14:01_________________________________________________ na forum ma się rozumieć na forum dzisiaj wszedłem pierwszy raz ale praca związana ściśle z forum :gwizdanie: :good: :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 14:02_________________________________________________dobra spadam nara wszystkim
  3. no prosze zakasaliśmy rękawki przed kompem :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. A On co, pogodynka nie ale ma numer sms na zmianę pogody Naprawdę, ale nie mam pojęcia co napisać będzie upalnie 10 lipca i tak do 13 :kox:
  5. a co tu tak pusto czyżby wszyscy w pracy obowiązkowo :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. :hi: witamy
  7. :hi: witamy witamy
  8. :hi: witka kolego
  9. :hi: siema śpiochy wstawać i do roboty :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. -10 :polew: [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 20:31_________________________________________________Gratuluje Rożu Wentylek dzieki kolego [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 20:32_________________________________________________ no i zaraz do roboty trzeba iść a teraz jakąś kawke strzelić i wiksa cały tydzień znowu :wallbash: :wallbash:
  11. :hi: Witam i jak tam frekwencja dzisiejsza :gwizdanie:
  12. no problem jak wszyscy na różowo to ja też musiałęm :naughty:
  13. przypominam, że również pisałem, że zwalniam miejsce po drodze zgarniesz jedną panią i po kłopocie :naughty:
  14. niedobry Ty... ja niedobry [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:38_________________________________________________ NIKUŚ
  15. a ja chyba nie dojade bo sie troche cykam po wczorajszej imprezie do 4 rano i jeszcze cosik we mnie pływa :hi: :hi: szkoda cholera ale moja wina za dużo wczoraj trochu było
  16. :hi: Witamy na forum
  17. to juz masz :> tylko nie pić mi za duzo pany , a ja spadam bo o5 trzeba wstać :wallbash: :hi:
  18. w nosie czy przy czym innym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: MUSASHI czesc imiennik i co tam chłopaki
  20. ja tak bo mnie dawno nie było :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________ :hi: MUSASHI
  21. a co tu pusto wywiało gdzieś największych twardzieli czy co :mysli: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:00_________________________________________________ NIKUŚ
  22. i co cwaniaki widze poezja idzie jak z nut :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.