Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie też ale siema :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ta Kłodawa tylko ta koło gorzowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty cvo też śmigasz ale po forum widze :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko nadal biało jak tam u Ciebie ? kiepsko ale jutro wale na Gorzów do roboty ciekawe czy zajade w tym śniegu przez tą zime mało roboty ale powoli do przodu małymi krokami :wallbash:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 18:48_________________________________________________a jak tam wizyta w górach udana co
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
:hi: siema panowie lece jutro do Kłodawy do roboty jak tam drogi u was Międzyrzecz , Skwierzyna i dalej prosze o info przejezdne wszystko :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema wszystkim poznaniakom jak tam dropgi u was dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witaj w klubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________ uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? zgadłeś znajać apetyt na alkohol niektórych to bierz gruby portfel kolego :kox: wezcie go nie straszcie bo nie przyjedzie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: bez picia nie ma zycia :polew: :polew: :polew: :polew: jak bedzie miał być to chyba będzie :mysli: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:38_________________________________________________ cześć Marcin :hi: :hi: ukłony panu kiedy kawka nie wiem ale chyba przed spotem bo sazybciej nie dam rady a panele i lampki już sa :mysli: nie ale się kupi ... jak wrócimy z gór to kupie .... oki Adamo zdzwonimy sie i po sprawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Marcin :hi: :hi: ukłony panu kiedy kawka nie wiem ale chyba przed spotem bo sazybciej nie dam rady a panele i lampki już sa :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Marcin :hi: :hi: ukłony panu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________ uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? zgadłeś znajać apetyt na alkohol niektórych to bierz gruby portfel kolego :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________ uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? ja trzeżwieje szybko a jest oki w poniedziałek do roboty trza jechać dość leniuchowania :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: dybry wszystkim co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema w nowym roku i najlepszego wszystkim ,już napewno po kacyku porannym :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdrowych wesołych świąt pogody ducha i bogatego gwiazdora dla wszystkich życzy Wentyl z rodziną całą :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem o tym teraz czekam aż ja pomalujesz i gwint założysz moim zdaniem bedzie ciekawie wygłądać i ładne alu i :good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja dopiero dotarłem musiałem po żonke skoczyć i trochu sie zeszło :wallbash:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________ale kużwa mrozi trochu pokazało mi -15 jak jechałem teraz do chaty :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:40_________________________________________________ a ładnie maszynka idzie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema nygusy dzieki za spota co niektórzy pewno juz bronka obalaja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bede napewno dzisiaj :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema a gdzie wszyscy ućkli :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema z wieczorka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwoncie dzwoncie a ja jeszcze mysle i mysle jutro dam cynk :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dobrze wtedy napewno dotre na miejsce