Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. z miłą chęcią ale ktoś musi pracowac ,żeby ktoś sie mógł bawić :mysli: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:51_________________________________________________ kiepsko, wyjazd firmowy jest i raczej odpada, poza tym mi gardło nawala, zawsze co rok mniej więcej o tej porze roku.[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:50_________________________________________________o, wentyl też woli bilard a wole ,wole bilard Azunia [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:52_________________________________________________może nadarzy sie okazja pograc kiedys :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. bry na wieczór wszystkim [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:49_________________________________________________ bo co NIkusia, Mlodego i Kuredu nie ma ..... a to część składu kręglowego ja tam wolę bilard, a dawno nie grałam o bilard to jest to :good:
  3. dekielki nie są drogie i pełno tego na allegro,więc nie wiem czy warto sie bawić w odnawianie czy kupić nowe -ty decydujesz ja bym kupił nowe bez zastanowienia :gwizdanie:
  4. mnie osobiście sie nie widzą ,ale twoja wola :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. siemka z rana :hi:
  6. ja mam 18,8,5 cala ale ET 30
  7. zacnie zacnie ale -35 jeszcze zacniej :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. aż tak żle to chyba nie będzie
  9. chciałbym ale zawias już leży fele też -zobaczymy co z tego wyjdzie :mysli:
  10. wiem że wyjdzie to samo ale jak założe to sie przekonam i wtedy bede główkował co dalej,mam nadzieje że nie będzie aż tak żle :mysli:
  11. wentylek tez sie nauczyl zartowac uczę sie od najlepszych :polew:
  12. mam Et 30 ale przymierzałem i nie powinno obcierac
  13. a ja zakładam na wiosne też 18 fele ,ale zawias opuszczam -35mmm w dół i będzie kosa :good:
  14. dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi:
  15. Turek mam tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie: zreszta niedaleko Turka w Słupcy też
  16. Turek mam tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. a z zielonej oprocz wentyla ktos jedzie? na dzień dzisiejszy to chyba tylko ja
  18. dobranoc Tetis -miłych snów życze :hi:
  19. no to fajnie a ja bedę w robocie, ale udanej zabawy życzę
  20. bless Tomek 11 aut jedzie ładny kondukt będzie :mysli:
  21. witamy witamy :hi:
  22. czas najwyższy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.