Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z miłą chęcią ale ktoś musi pracowac ,żeby ktoś sie mógł bawić :mysli: [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:51_________________________________________________ kiepsko, wyjazd firmowy jest i raczej odpada, poza tym mi gardło nawala, zawsze co rok mniej więcej o tej porze roku.[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:50_________________________________________________o, wentyl też woli bilard a wole ,wole bilard Azunia [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:52_________________________________________________może nadarzy sie okazja pograc kiedys :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry na wieczór wszystkim [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 22:49_________________________________________________ bo co NIkusia, Mlodego i Kuredu nie ma ..... a to część składu kręglowego ja tam wolę bilard, a dawno nie grałam o bilard to jest to :good:
-
[ALL] Dekielki alufelg
dekielki nie są drogie i pełno tego na allegro,więc nie wiem czy warto sie bawić w odnawianie czy kupić nowe -ty decydujesz ja bym kupił nowe bez zastanowienia :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Czarno chromowane?? Jak to się widzi??
mnie osobiście sie nie widzą ,ale twoja wola :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka z rana :hi:
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
ja mam 18,8,5 cala ale ET 30
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
zacnie zacnie ale -35 jeszcze zacniej :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
aż tak żle to chyba nie będzie
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
chciałbym ale zawias już leży fele też -zobaczymy co z tego wyjdzie :mysli:
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
wiem że wyjdzie to samo ale jak założe to sie przekonam i wtedy bede główkował co dalej,mam nadzieje że nie będzie aż tak żle :mysli:
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
a fele 18 czy 19
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wentylek tez sie nauczyl zartowac uczę sie od najlepszych :polew:
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
a jakie masz ET
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
mam Et 30 ale przymierzałem i nie powinno obcierac
-
[B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
a ja zakładam na wiosne też 18 fele ,ale zawias opuszczam -35mmm w dół i będzie kosa :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany ja spadam -dobrej nocy do jutra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Turek mam tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie: zreszta niedaleko Turka w Słupcy też
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Turek mam tam rodzinę :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z zielonej oprocz wentyla ktos jedzie? na dzień dzisiejszy to chyba tylko ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc Tetis -miłych snów życze :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to fajnie a ja bedę w robocie, ale udanej zabawy życzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bless Tomek 11 aut jedzie ładny kondukt będzie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja i ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy witamy :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czas najwyższy :gwizdanie: