Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przeklinaj bo bana dostaniesz kit z banem jak lech przegrywa[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:15_________________________________________________LECH PANY :good: :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mistrz Polski 2008-2009 będzie napewno :good: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:14_________________________________________________spoko przetrą sie :wink4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
k**wa mać 0:2 cholera sorry za słownik ale emocje :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 19:13_________________________________________________niech żyje LECH ale dzisiaj cosik :cool1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pany na jakim kanale ten mecz bo ku...a nie wiem :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no te auto coś tam w serii ma :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kilku się bawi , a ktoś musiał zapitalac w rabotu-polski system nowy czy co :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
a u nas kużwa jak zwykle cisza przed burza chyba :gwizdanie: :gwizdanie: siemano chłopy :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś widzę że chyba teraz pora relaksu bo nikogo nie ma :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:10_________________________________________________to i ja str\zele sobie odrobine relaksu :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:10_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:11_________________________________________________Pany miłej zabawy z kuleczkami , tylko se nadgarstków nie powybijajcie , bo Tetis będzie miała duzo roboty z tyloma pacjentami :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:13_________________________________________________no chyba że w drodze powrotnej was pusci przodem żebyście przed zderzakiem pilotowali :bicz: :oklaski: :oklaski: [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 19:15_________________________________________________ciekawie by to wyglądało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o własnie kolego Musashi przychylam się do prośby kolegi Vario i też bym prosił na PW o informacje bo jestem zainteresowany :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka z rana po nocce kużwa jeszcze 3 i dopiero weekend :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe czym kolega Iverson się tak zajął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: albo kim no ciekawe, może sie ucza :polew: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 20:56_________________________________________________dobra czas sie szykować do roboty ,nie ma lekko a jak ja nie lubie nocnych zmian, spadam do juterka :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaa... to nie przeszkadzam lepiej nie bo sie zdenerwuje a tego nie chcemy :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe czym kolega Iverson się tak zajął :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaaplikowalem podwojne relanium dozylnie, to juz potrafibyc spokojny i miec zdrowe podejscie BTW madasku naostrzylem miecze, jakby co jak co jestem z wami pany :good:
-
Spocik Lubuski :)
no no ciekawe może też sie wybiore,jeszcze nie wiem, ale kusząca propozycja :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no stary w takie zbiegi okolicxznosci to ja nie wierze może mieli twoją fure na oku , z tego złego to to chyba dobre że auta nie buchnęli :wallbash: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:29_________________________________________________co za sku............syny łapy im poobcinać : :mysli: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:31_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:32_________________________________________________ musashi w miare możliwości postaram sie ,ale 10 stron to raczej nie ,nie wszyscy sa poetami jak wy ale jest oki :good:
-
[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)
super bryka stary :good: chyba następna u mnie też będzie cabrio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim z samego rana fajnie poczytac coście tam nabazgrali wczoraj przy porannej kawie :polew: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 06:55_________________________________________________ale się usmiałem do łez :polew: [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 06:56_________________________________________________10 albo 11 stronic wy to macie talent :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra dobra na pieszczoty trzeba zasłuzyć :polew: [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 20:31_________________________________________________akcje przeprowadziłeś profesjonalnie :banan: :banan2: :banan2:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem serdeczne dzięki za wszystko a 1 marca powinienem sie stawić to obgadamy sprawe :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko wszystkim :hi:
-
Spocik Lubuski :)
frekwencja dzisiejsza to 6 lub7 cholera nie najlepiej
-
Spocik Lubuski :)
pogoda nie jest aż tak ważna jak się spotuje pod dachem ,tylko chęci :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Felgi 18" z ET48- Dylemat
no mogą przytrzeć ale zawsze pozostaje dystans, ja kupiłem 18 et 30 ,8,5 cala i tył jest idealny a przód tyci wystaje :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka :hi: widze że u was też sie szykujecie na spota, oby był liczebny bo u nas dzisiaj to nie wiadomo :wallbash: :mysli: