Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. dobra stary jakie wzory bo te od RS6 mi siE nie widza , jakie jeszcze bo ja sam już nie wiem Piotrek :wallbash:
  2. to może AV PRESTIGE+ , AU VENUS lub EXCLUSIVE O HYPER BLACK http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html
  3. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    to mówisz że AG CUP PORSCHE lub PRESTIGE+ to ja jakoś nie mam gustu chyba niestety :wallbash: a swoją droga to plan jest gleba -35mm, chyba powinno starczyc[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 23:49_________________________________________________dzieki za radę :hi:
  4. a co byście powiedzieli na 18 cali RH wzór od porsche nazwa ich RH AG CUP pryginalne do porsche http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html
  5. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie do rana mam dać znać które ,co mówicie Exclusive o hyper-black lub RH AU wenus które waszym zdaniem z tyćh dwóch http://www.allegro.pl/item535790075_nowe_alufelgi_18_ats_i_rh_felgi_do_porsche_bmw.html[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:46_________________________________________________niestety przemyślałem wszystkie za i przeciw i niestety ze względu na komfort troche no i to że często woże dziecko postanowiłem że jednak będą 18 niestety :wallbash:[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:48_________________________________________________topor rzuć okiem na te dwie jak możesz będę wdzieczny
  6. witam panowie poruszyłem w lubuskiem temat felg może wy doradzicie które http://www.allegro.pl/item535789445_nowe_alufelgi_ats_i_rh_19_porsche_merc_audi_vw.html
  7. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    siema madas :hi:a może ty doradzisz na temat felg
  8. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kilka to ja wiem ,a co powiesz na te z czarnym środkiem i które najlepiej[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:01_________________________________________________np. ATS Apollo 11 alboRh aw crossline czarna[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:04_________________________________________________o topor witam a które fele według ciebie
  9. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie co powiecie na te fele i doradżcie jaki wzór najlepiej bo ja patrze i nie wiem dla mnie sa oki http://moto.allegro.pl/item535789445_nowe_alufelgi_ats_i_rh_19_porsche_merc_audi_vw.html
  10. panowie jaki wzór do B6 avant -pilne doradżcie prosze bo mam dylemat nad wzorem http://moto.allegro.pl/item535789445_nowe_alufelgi_ats_i_rh_19_porsche_merc_audi_vw.html to moja fura
  11. no widze że nasz musashi sie nie odezwie chyba dzisiaj ,ja spadam a jakby co to madas :hi: go odemnie
  12. dla wentyla za dobry humor :polew: [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 23:01_________________________________________________e tam tylko po jednej kropce no nie :polew:
  13. goraco gorąco :naughty:
  14. no napewno zaraz zaraz bedzie upomnienie :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:54_________________________________________________numer1
  15. a musashi patrzy patrzy ale sie nie odzywa :polew:
  16. no siema [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:32_________________________________________________ hej Wojtek no u nas tez ostatnio jak byłem było nas 14,no a dzisiaj tylko4[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:34_________________________________________________co to dzisiaj tak ponuro dzisiaj u was ,wszystkie koty pozdychały czy co :polew:
  17. a u mnie poza tym że choróbsko mnie dopadło to chyba bez zmian a no może to że małe zmiany w aucie sie robia [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:23_________________________________________________to ilu was tam teraz spotuje u was :mysli: :mysli:ze 20 furek co
  18. oj będę musiał oj będę :mysli: a co tam u was sąsiedzi dawno mnie tu nie było ,jakies zmiany
  19. cholera szczęściarze widze że w wielkopolsce coraz więcej pieknych kobiet macie na forum,a u nas nic ,jestsm zazdrosny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. cz jak czapka o widze że dzisiaj wszyscy idą szybko spac
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    i w razie czego balot chyba też ale na ten temat to ci dam znać jeszcze [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:06_________________________________________________ a co to cena podskoczyła czy to już z przesyłka,a niech poprawi ten chrom
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja równiez na 100%
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panie topor temat znaczków niedługo będzie wiesz coś wiecej od tego gościa
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    te 1 i 5 mi sie podobaja te ABT są ekstra
  25. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no cholera fele ok ale 18 a jaki wzór byś doradził na 19 ale prosze nie za 6tys. :mysli:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.