Treść opublikowana przez wentyl
-
Spocik Lubuski :)
widziałem potwierdzam :good:
-
Spocik Lubuski :)
a żeś liste wycedził na 3 miechy mycia :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pewnie ze tak, przeciez w patrzac przez pryzmat oszczednosci moznaby jezdzic CC otóż to nie ma czego żałowac na auto a ono się odwdzieczy niezawodnoscią :naughty: :hi:
-
Spocik Lubuski :)
wpadaj na spoty zapraszamy :hi: [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________a tak poza tym to widze że mieszkasz blisko mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
i po wszystkim 0,7 zrobimy :drinks: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:41_________________________________________________oki :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
o prosze kolejny kontakt dla mojej furmanki,a nie orientujesz sie za ile oklei mojego avanta jasną folią tak jak ma Krótki[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:52_________________________________________________ :notworthy:
-
Spocik Lubuski :)
no no no tylko topor,nowak,ghost i ja picujemy furki a reszta to chyba jeszcze w letargu zimowym i nie mogą sie obudzic,chyba że chcą zostać w orginale :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :banan:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:53_________________________________________________ :oops:sorki jeszcze krótki szykuje furacza
-
Spocik Lubuski :)
:banan1: :banan1: :pierdzioch: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:48_________________________________________________ no stary to troche zainwestowałeś[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:49_________________________________________________topor jak tam fele odebrane,napewno wygladaja extra :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spocik Lubuski :)
no wymieniaj chodzi ,ale jak sie raz już przyciął to się przytnie drugi raz tylko nie wiadomo kiedy [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 17:35_________________________________________________no pany lakierek już kupiony na zderzak tylko pomalowac i będzie odlot po założeniu :kox:
-
Spocik Lubuski :)
stary no to super czekam i biore na 1000% :good: :hi: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:01_________________________________________________aha w jakim wątku szukac :mysli: i jaka ma ilość na dzien dzisiejszy :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________pany końcówki juz kupiłem jeszcze tylko malowanko zderzaka :good: podziekowania dla Ghost Dog za poprowadzenie mnie do gostka :hi:
-
Spocik Lubuski :)
tak.... i to grube ( http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364 ) niektorzy widzieli 1.8T ~270KM + caraudio warte tyle ile polifty b5 w dieslu na niewystrojonym sprzecie i przy pewnych brakach prądu 144.7db.... co daje wynik na klase europy w ESPL`u niedlugo bedzie na paru okladkach magazynow w PL i z tego co wiem to tvn turbo zapewniam ze Marek ( ten moj kolega lakiernik mechanik ) zrobi to dobrze.... ale czy kidys cos nie wyjdzie o tym juz nie bede zapewniac ... szacunek dla kolegi od S3 ,fura maxxxxx bomba :good: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 21:33_________________________________________________na mnie robi wrażenie ,choć jestem zwolennikiem większych aut ....tak jak S8 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi wielkie dzięki za podpowiedż taka pomoc sie chwali :hi: :hi:
-
Spocik Lubuski :)
ale męczymy ten temat znaczka dajcie odetchnąc trochu ,a topór sie wszystkiego dowie,ale swoja droga wygląda to za***iście :good:
-
Spocik Lubuski :)
no nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no stary bomba już nas było 10 idzie ku lepszemu,i myślimy o tej wycieczce do Ingolsttad tylko kiedy to ma być :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki dam znać [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:30_________________________________________________pasek jest oki bo sprawdzany,no i jest po wymianie, ale jest oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
olej jest ok,i co teraz :mysli:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:23_________________________________________________help
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki ty sie dowcipny zrobiłes ostatnio po tej wycieczce rowerowej do mosiny :polew: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:11_________________________________________________no ok ,ale jakie skutki moą być tego jesli to co ja napisalem, to nieciekawe, silnik pracowal na oleju jako paliwie, tak dlugo az sie olej skonczyl, gdy sie skonczyl zgasl. mozliwosci, tylko turbina do wymiany + czysczenie dolotu. gorsza dodatkowo dziura w tłoku, blok do wymiany. czyli kapitalka lub wymiana silnika no ok ale jak mu zgasł to po chwili mu odpalił wszedł na obroty i zgasł i nie odpala, ale gadałem z nim przed chwila i mówi że nie widział zeby kopcił na niebiesko :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:18_________________________________________________ no właśnie szkoda fury bo jest za***ista :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki ty sie dowcipny zrobiłes ostatnio po tej wycieczce rowerowej do mosiny :polew: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:11_________________________________________________no ok ,ale jakie skutki moą być tego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to tak jakby mu sie paliwo skonczylo bez VAG-a ani rusz nie no bez przesady paliwo jest,ale co to może być nie wiecie
-
Spocik Lubuski :)
o paweł powiedz co może być z furą bo koles od czarnej B6 avant do mnie dzwonił i mówił że fura mu zaczeła przerywac i zgasła,póżniej ją długo kręcił załapała weszła na wysokie obroty póżniej znowu przerywała i zgasła i h... co to kużwa może byc bo ja już nie mam pojęcia podpowiedz[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:58_________________________________________________ topor i co skontaktowałes sie z gościem od stopu .jak co to daj cynk :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 18:59_________________________________________________a bym zapomniał dzieki za spocik ,widze że wszystko idzie u nas w dobrym kierunku :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poradzcie ,koleś ma avanta B6 1.9tdi i mówił mi że podczas jazdy zaczął mu przerywac i zgasl, potem go chwile kręcil zapalił wszedł na wysokie obroty zaczął przerywac i znowu zgasł i nie odpalił co to może być pomóżcie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 19:05_________________________________________________ ha ha :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka pany potrzebuje porady technicznej
- Spocik Lubuski :)
-
[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI
no panie topor 19 przewidziana jak znajde troszku kasy i odpowiedni model,ale jak znam życie to raczej niedługo :mysli: