Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. cholera żebym wiedział co mi jeszcze wolno
  2. chciałbys [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________ trzeba byłoby w podwieszeniu umieścić aktulny cennik kar ja poprosze
  3. hola hola adasio
  4. bez flaszki sie nie obędzie :good:
  5. zobaczymy w Bukowinie :kox:
  6. :polew: cwaniaczki ha ha :polew:
  7. no dobra ja spadam bo zaraz bedzie 2,5 stówy-co złego to nie ja ok
  8. ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem wiecej od ciebie kurczę boję się trochę że pod koniec roku sami będziemy ,usieli na spoty śmigać bo chłopaki za długi nam furki swoje ostatecznie oddadzą o co to to nie ja sie nie pisze na to :wallbash: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:08_________________________________________________ ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem a grube te kajety macie :mysli: nie martw się miejsce na Twoje zadłużenie się znajdzie :gwizdanie: a duże te zadłużenie ma byc
  9. sąd grodzki w Bukowinie ..... a kara grzywny 0,7 wody rzecz jasna
  10. ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem a grube te kajety macie :mysli:
  11. pożartowac nie wolno :polew: :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:02_________________________________________________ a jak nie to sprawa do sadu grodzkiego :mysli: tylko gdzie :polew:
  12. oki a nie tam zaraz 2,5 dychy :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:01_________________________________________________ jakie cicho
  13. po jutrze też mam trase do Puszczykowa jedziesz :polew:
  14. rowerem :polew: :polew:
  15. no przeciez nie jutro :polew: jutro nie mogę mam wyjazd w trase do Mosiny a dalej nie jezdzisz bo sie boisz :polew:
  16. proponuje poczatek marca :good: pasuje
  17. no przeciez nie jutro :polew:
  18. Zarty żartami ale trzeba wyznaczyc miejsce i kiedy i no problemo pogadamy
  19. Głuchów czy Rogalin i tak trzeba dojechac i tak :polew: :gwizdanie:
  20. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Yelo ja mogę tylko nie wiem jak reszta zareaguje
  21. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak co to ja będę napewnoooo
  22. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    y no, jarocin jak juz Jarocin ,a może Berlin :naughty: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:43_________________________________________________trzeba,trzeba :mysli: tylko kiedy
  23. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jestem za obojętnie :gwizdanie:
  24. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a gdzie to jest,a wolsztyn to akurat nie :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.