Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholera żebym wiedział co mi jeszcze wolno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chciałbys [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:16_________________________________________________ trzeba byłoby w podwieszeniu umieścić aktulny cennik kar ja poprosze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hola hola adasio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bez flaszki sie nie obędzie :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zobaczymy w Bukowinie :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: cwaniaczki ha ha :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dobra ja spadam bo zaraz bedzie 2,5 stówy-co złego to nie ja ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem wiecej od ciebie kurczę boję się trochę że pod koniec roku sami będziemy ,usieli na spoty śmigać bo chłopaki za długi nam furki swoje ostatecznie oddadzą o co to to nie ja sie nie pisze na to :wallbash: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:08_________________________________________________ ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem a grube te kajety macie :mysli: nie martw się miejsce na Twoje zadłużenie się znajdzie :gwizdanie: a duże te zadłużenie ma byc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sąd grodzki w Bukowinie ..... a kara grzywny 0,7 wody rzecz jasna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile masz już nazbierane ?? .... tak chce porównać ze swoim notesem a grube te kajety macie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pożartowac nie wolno :polew: :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:02_________________________________________________ a jak nie to sprawa do sadu grodzkiego :mysli: tylko gdzie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki a nie tam zaraz 2,5 dychy :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 00:01_________________________________________________ jakie cicho
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poniewaz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po jutrze też mam trase do Puszczykowa jedziesz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rowerem :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no przeciez nie jutro :polew: jutro nie mogę mam wyjazd w trase do Mosiny a dalej nie jezdzisz bo sie boisz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
proponuje poczatek marca :good: pasuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no przeciez nie jutro :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zarty żartami ale trzeba wyznaczyc miejsce i kiedy i no problemo pogadamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Głuchów czy Rogalin i tak trzeba dojechac i tak :polew: :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
Yelo ja mogę tylko nie wiem jak reszta zareaguje
-
Spocik Lubuski :)
jak co to ja będę napewnoooo
-
Spocik Lubuski :)
y no, jarocin jak juz Jarocin ,a może Berlin :naughty: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 23:43_________________________________________________trzeba,trzeba :mysli: tylko kiedy
-
Spocik Lubuski :)
jestem za obojętnie :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
a gdzie to jest,a wolsztyn to akurat nie :polew: