mi raczej też pasuje ale trzeba jakaś konkretną date no nie wiem tak żeby było nas więcej co wy na to[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 20:56_________________________________________________panowie jak kolega podsunął myśl 14.09. mi pasuje jak najbardziej tylko powiedżcie gdzie i o której godz. to sie dopasuje i może bedzie nas więcej do tego dnia
:good:witam wszystkich.Jestem marcin/wentyl/jestem nowy pochodze z woj. lubuskiego.Poszukuje do kupienia Audi a4 kombi quattro najlepiej by bylo s-line. tylko nie wiem czy starczy kasy .prosze o pomoc