Treść opublikowana przez wojtekce
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami świateł
łatwiej zdemontowac zderzak
-
[B6 AVF] Samoczynne kasowanie błędów w sterowniku
może rozłączyłeś aku
-
[B5 AEB] Dziwny problem z hamulcami - "twardy pedał przy pierwszym hamowaniu"
zrób to jak najszybciej póki nie zatopi sterownika
-
[ALL B5] Dziwne stuknięcie przy cofaniu po wymianie wahaczy
raczej wahaczy nie można źle zamontować ewentualnie spr dokręcenie śrub mocujących
-
[ALL B5] Dziwne stuknięcie przy cofaniu po wymianie wahaczy
może odwrotnie zamontowany
-
[B5 ARM] Dziwny dźwięk podczas hamowania
chyba brak klocków z przodu a moze z tyłu masz felge krzywą
-
[ALL B5] Dziwne stuknięcie przy cofaniu po wymianie wahaczy
prawy i lewy to to samo
-
[B5 AEB] Dziwny problem z hamulcami - "twardy pedał przy pierwszym hamowaniu"
na przewodzie łączącym serwo z silnikiem
-
[B5 AVV] Terkotanie w przednim zawieszeniu
łożysko na tarczy :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wyjazdy do omówienia tylko pogoda sie zrobi :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U nich wszystko fajnie. Zgrana ekipa [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 23:54_________________________________________________ Widzę, że w Kłobucku też się spociki rozkręcają, będzie trzeba pomyśleć o odwiedzinach w tamtych stronach pomyślimy :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiesz jak bedziemy czekac na nich tak jak na Ciebie to możemy sie doczekać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem a co tam u nich słychac
-
[ALL B5] Opis kostki przy reflektorze !!!!
podłacz próbówkę i zobaczysz gdzie jest 12V po nacisnieciu na hamulec
-
[B5 AJL] Pytanie o instalację elektryczną kabiny
nie ma rzeczy nie możliwych ale czasem sie to nie opłaca
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
oczywiście
-
[B5 ADP] Denerwujący problem - nierówno pracuje
popsute
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko,nie grozi... mam chody :gwizdanie: no to z całym zarządem
-
[ALL B5] Czy da się to zmienić ?
ja mam miejsce na drobne a ty uchwyt na napoje wiec mozemy sie wymienic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trza pogadać z Hugo i jak jebnie Ci kropke to sie nie pozbierasz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przykro mi za póżno.Kropeczka pojawi sie automatycznie o północy dzis w koncu braknie Ci tych kropeczek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to było dobre :polew:
-
[B5 AFN] Po wyłączeniu silnika spod maski piszczy jakby uciekało powietrze
panowie w IC po zgaszeniu silnika nie ma ciśnienia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kur...... ja chyba miesiac juz nie myłem trzeba w końcu umyć
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
przelew poszedł :>