Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ślisko jak cholera jeszcze musiałem wstąpic do daichmana po butki dla żony które miała zamówione ogólnie spocik nie piłem browara bo przeczułem droge powrotną ale w domu już sąsiedzi czekali na mnie z i tak sie skończył dzionek
-
[ALL B5] Przerywanie przy przyspieszaniu
sprawdź cewkę zapłonową
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakoś mnie to nie dziwi :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Tylne zawieszenie w quattro
niedokładnie ale podobne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto wogóle będzie dzisiaj ??? :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm :/ czyli poki co jezdzic na tym ? .. powiedz mi wymieniac/niewymieniac ? a co do hamowni to mi to obojetne kiedy .. ja bym narazie nie wymieniał idzie wiosna
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
jak jest ok to nie
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
wytnij przy okazji kata
-
[B5 AFN] Tylne zawieszenie w quattro
a o co Ci chodzi z tym wyglądem ???
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
wymień uszczelkę po kolektorem
-
[B5 ADP] Ubywa płynu chłodzącego
może być dużo przyczyn ubytku płynu proponuje przeprowadzić test szczelnosci układu
-
[B5 AFN] Problem z turbo, po czyszczeniu nadal nie działa prawidłowo
coś mi się wydaje że turbina jeszcze raz do rozbiórki
-
[B5 AFN]brak mocy
sprawdź katalizator
-
Strefa Śmiechu
na początku filmiku widać że pani młoda ma czarne skarpetki :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lepiej w tygodniu może w czasie spotu kumpel jeszcze by golfem jechał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze ja sie pisze .. tylko kiedy i gdzie .. poza tym mam pytanko chyba do wojtekce (nie kojarze po ksywkach) ) .. potrzebuje wymienic termostat jest jakas opcja/mozliwosc ? pewnie przod -> gleba .. ale sie z tym licze a denerwuje mnie to ze silniczek sie nie grzeje jak trzeba dokładnie przód do rozbiórki
-
[B5 AFN] Brak mocy przy wyższych prędkościach
użyj opcji było dużo na ten temat
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
rozrusznik dobrze kręci ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
najwczesniej 18
-
[ALL B5] Odpowietrzenie komory korbowej silnika [?]
ja do swojego kupowałem odmę z zamiennika kosztowała niecałe 50 zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
u mnie tylko wieczór wchodzi w grę
-
[B5 ABC] Jakie sprzęgło wiskotyczne kupić?
najlepsze to BEHR
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kiedy ???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz to juz na serio ta hamownia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba bedzie kropek :polew: