Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 1Z] Huk w tylnym kole
łożysko lub wyząbkowane opony
-
[B5 AFB] Nie można uruchomić silnika, nie działa rozrusznik, świecą się kontrolki
akumulator rozładowany
-
[ALL B5] Zdejmowanie zderzaka tył - na prawdę nikt tego nie robił ?
ja tak robię
-
[B6 ALT] Czujnik temperatury, olej, wiatrak i kilka innych problemów z autem
termostat na bank a z czujnikiem narazie sie wstrzymaj zobaczysz po wymianie termostatu co sie bedzie działo
-
[B5 AHU] Reklamacja synchronizatora w ASO
ale historyjka
-
[B5 AFN] Nie można włączyć długich światel - drogowych
prawdopodobnie przełącznik do wymiany
-
[B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
sprzęgło LUK to jest wydatek jakieś 530zł
-
[B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
sprzęgło używane
-
[ALL B5] Zdejmowanie zderzaka tył - na prawdę nikt tego nie robił ?
trzeba naprawdę użyć siły odciągając zderzak od auta w bok nawet istnieje opcja pęknięcia ślizgu
-
[B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
ja bym wymienił komplet
-
[B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
raczej sprzęgło do wymiany wsteczny bieg nie jest synchronizowany
-
[ALL B5] Naprawa AIRBAG
w sensorze jak sie nie mylę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dlatego zawsze najlepiej zaczynać od prostych rzeczy a nie wymieniać od razu pompowtryski tak jak miał to robione do tej pory
-
[ALL B5] Naprawa AIRBAG
wymiana lub regeneracja sensora a potem diagnoza Vag
-
[B5 AFN] Zmiana kierownicy
tak jak sie nie mylę to temat był już na forum :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Problemy z mocą silnika
prawdopodobnie czeka Cię to http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t63377.0.html;highlight=czyszczenie
-
[B5 AFN] Zmiana kierownicy
dasz rade to jest część do tego potrzebna
-
[B5 ABC] Pomoc w rozpoznaniu zaworka
wstaw fotke bo nie wiadomo o jaki zaworek chodzi :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Kontrolka AIRBAG raz jeszcze (błąd 00588)
stawiam na złącze pod fotelem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
było spoko fajnie my se pogawedzili przy a tak w ogóle to co sie dzieje z Porterem
-
[B6 AVF] Przy jakim poziomie oleju zapala się kontrolka ?
jak kontrolka ciśnienia oleju sie zapali to może być za późno :gwizdanie:
-
[B6 AVF] MOJE AUTKO A4 1.9TDI QUATTRO B6;-))))
ładna sztuka
-
[B5 AFN] Jakiej firmy linkę hamulcową kupić ?
to po co je chcesz wymieniać
-
[B5 AFN] Jakiej firmy linkę hamulcową kupić ?
pewność że wyhamujesz
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
tak??? a moze napiszesz dlaczego, hm? :gwizdanie: :gwizdanie: czesto jezdze w góry i zakładam łańcuchy na wszystkie koła, lepiej sie trzyma :> :> :> to pytanie musisz skierować do producenta wyraźnie kolega Proton pisze że to cytat z instrukcji