Treść opublikowana przez wojtekce
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=fe1ZYHZM-Ac :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak nie piwo to weź flaszke obalimy na parkingu
-
[B5 AFN] ,,Szlam'' w układzie chlodzenia
pewnie wypłukało układ po wymianie płynu teraz siada syf w zbiorniczku :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki jest zamek - elektryczny czy pneumatyczny ?
ja mam z pazdziernika i mam pneumata
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zawodowiec niezły najlepsze jak sie jebnoł w kolano :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobre :polew:
-
[B5 AEB] Gęsta piana w zbiorniczku wyrównawczym chłodnicy
benzyną ekstrakcyjną
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i kto jeszcze bo na jednej ręce można policzyć :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 ADR] Czy istnieje wymiana łożyska ale mocowanego na klej ?
może ktoś ma Etke i spr czy coś jest z tym klejem bo szczerze to pierwszy raz słyszę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja se umyje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba bedzie B7 :naughty:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ile ile za niego ????- [B5 ADP] ABS włącza się przy około 5km/h
podłącz VAG-a spr. błędy- [B5 AEB] Stukot pod maską
z tego co wiem to to samo- [B5 ADP] ABS włącza się przy około 5km/h
trzeba było od razu mówić- [B6 AWX] FMIC - założone
nie chcę być dokuczliwy ale troszke krzywo leży- [B5 ADP] ABS włącza się przy około 5km/h
u mnie tak nie ma sprawdźcie koronki przy kołach- [B5 AEB] Gęsta piana w zbiorniczku wyrównawczym chłodnicy
powinien po zalaniu sam sie odpowietrzyć- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no dwie rysy na dachy były od pociągu :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z jednego ma tylko vin przespawany :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie jeden z forumowiczów takim jeździ i do teraz jest przekonany że ma igiełke :nabijasie: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no lekka poprawa blacharsko - lakiernicza jest- [B5 AEB] Stukot pod maską
wydaje mi sie że jest gdzieś na forum poszukaj- [B5 AEB] Dziwny problem z hamulcami - "twardy pedał przy pierwszym hamowaniu"
DOT 4 - [B5 ADR] Czy istnieje wymiana łożyska ale mocowanego na klej ?