Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma sprawy ale po niedzieli [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________jak wytrzeźwieje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nie wiem czy dobrze trafiłeś :gwizdanie: :polew:
-
[B6 AMB] czujnik położenia wału rozrzadu
prawdopodobnie tylko czujnik padł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chłopie lepiej nie czytaj
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
mają tam ratrak bo w piątek może sie przydać do wciągania pod ośrodek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
apeluje do zdrowego :gwizdanie: rozsądku dajcie luz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uważam że to chore co sie tu dzieje nawet nie chce mi sie tu zaglądać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
20 min mnie nie było i tak koledzy sie rozbestwili :bicz3:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak....w domu dziwne bo zawsze jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a był Martin A4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ilu was było ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba wiem kto :gwizdanie: Proton
-
[B6 AKE] Prośba o analize logów
sorki pomyłka popatrzyłem na log nie z tego wątku co trzeba
-
[B5 AHU] Grzanie się koła, nierównomierne zużycie klocków.
pewno osłonka tłoczka jest uszkodzona dostał sie syf i terez blokuje
-
[B6 AKE] Prośba o analize logów
przepływka szwankuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co wy na spoty se jeździcie auta naprawiać :gwizdanie: na góre zasuwac na a po przyjeżdzie do domu meldować po kolei co sie działo
-
[B5 AFN] Brak mocy, notlauf - jedno pytanie
będzie pewna diagnoza
-
[ALL B5] Spasowanie przodu auta
maska troche w dół reflektory i zderzak w góre powinnno być lepiej
-
[ALL B5] Spasowanie przodu auta
z tego co widać to powinno dać się to wyregulować
-
[INNE] VAG KKL Usb a Opel Corsa D 2006 rok
po odłaczeniu klemy nie wskakują błędy i nie trzeba nic kasować
-
[INNE] VAG KKL Usb a Opel Corsa D 2006 rok
z tego co wiem to opel na szynie can jest ciężki do diagnozy uniwersalnymi testerami więc jednorazowo to będzie taniej wjechac do ASO na kasowanie błędu
-
[B5 AWT] Czy da się wrzucić chipa do auta z LPG ?
chip to więcej mocy
-
[INNE] VAG KKL Usb a Opel Corsa D 2006 rok
wtyczka OBD jest w większosci markach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wcześniej już to zauważyłem :gwizdanie:
-
[B5 AWT] Czy da się wrzucić chipa do auta z LPG ?
jasne że sie da