Treść opublikowana przez wojtekce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w swoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 ARM] Ciężko skręca się kierownicą
po wymianie kpl zawieszenia kierownica ma prawo ciężej chodzić [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 19:28_________________________________________________zbieżność swoją drogą trzeba ustawić- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B5] Stuki w okolicy przedniego prawego koła
jeżeli nie dasz rady sam postawić diagnozy to podjedź na stację kontroli pojazdów wezmą na szarpaki i może coś wywęszą- [ALL B5] Stuki w okolicy przedniego prawego koła
może stukać zacisk hamulcowy- [ALL B5] Piszczenie podczas skręcania
a może po prostu pasek piszczy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w swoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B5] Zwariowany centralny zamek
jak nie ma modułu komfortu :gwizdanie:- [B6 AVF] Kopcenie z rury po zmianie biegu, podczas przyspieszania
i filtr powietrza przy okazji- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 AEB] Błąd 1217 - side airbag igniter - drive side rear G199
nie ma za co od tego jest forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do spotów w swoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 AJM] Termostat
pasować będzie ale i tak proponuje kupić np.WAHLER koszt to 40 zł- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny