Treść opublikowana przez wojtekce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B6 AVF] Stukot przy załączeniu D albo R
niech sprawdzi zawieszenie skrzyni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Polska - Irlandia Północna
Boruc
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
zacznij od sprawdzania prostych rzeczy typu przewody itd.
-
Polska - Irlandia Północna
szkoda gadać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
zobacz na to http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45154.0.html;highlight=punkty
-
Polska - Irlandia Północna
gdyby nie biały jeleń z cieszyna do by kicha była
-
[B5 AHU] Proszę o analizę błędów
wpisywałeś kody błedów w szukajke :gwizdanie: było dużo o tym na forum
-
[B5 ADP] Uszkodzony przepływomierz (chwilowy brak mocy)
nie kupuj taniego zamiennika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AHL] Przeładowanie, błąd 17958 i prośba o analize logów
turbina do czyszczenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ADP] Uszkodzony przepływomierz (chwilowy brak mocy)
czyli przepływomierz nie działa :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w swoim regionie- [B5 AFN] Problem z zaciskiami
spróbuj założyć nowe oringi może dopasować jakieś grubsze- [B5 AFB] Zakłócenia w radiu
chyba coś z przewodem może być gdzieś przerwa i dlatego robi ci taki numery :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 AFN] Co to za gniazda za ECU
może ma chipsa wlutowanego i dlatego jakieś plomby na sterowniku :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - [B5 ADP] Uszkodzony przepływomierz (chwilowy brak mocy)