Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B6 ASN] Za wysoko stoi
a może miałeś wtedy coś załadowane i dlatego taka zmiana
-
[B5 ADP] Krzywa kierownica po ustawieniu zbieżności
co ci tu poradzić jedź z powrotem zeby ci ustawili kiere na wprost do kierunku jazdy
-
[B5 AEB] Proszę o analizę 3 błędów
wpadnij do nas w środe http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_bielskabialej_i_okolic_sroda_godz_1800_parking_dolny_ch_sarni_stok-t8253.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda ze sie nie zgadalismy bo my tez siedzielismy do 16 i czekalismy na lepsze samopoczucie :> ale jak dojechales to gites. No jak byśmy wiedzieli to byśmy razem posiedzieli siedziałem na Krupówkach i czekałem aż lepiej sie poczuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a średnia to 10
-
[B5 AEB] Proszę o analizę 3 błędów
jak masz od kogo pożyczyć przepływke to załóż skasuj błędy wykonaj jazde próbną , jeszcze raz podłącz vaga do spr błędów
-
[B6 BBK] Kolejność cylindrów
ten silnik ma 8 cylindrów na V kolega pyta który pierwszy cylinder zaczynasz od przodu z lewej potem prawy itd.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
obyś się nie przeraził naszymi opiniami mogą być różne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widze że wszyscy dojechali szczęsliwie z zakopca ja dopiero wyjeżdżałem wieczorem trafiłem na pare korków ale i tak dobrze bo nie było trzeba dmuchać po drodze :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i jak bedzie kto w środe bo budżet knajpki trzeba wspomóc
-
[B6 AVF] Zużycie oleju 1L na 5000 km i kopci na niebiesko
wpadnij na spota do Bielska z reguły ktoś ma vaga ze sobą
-
[B5 ADR] Jaki olej z tych dwóch ?
proponuje zostać przy takim jaki lejesz do tej pory
-
[B5 AFN] Ciężko chodzi kierownica a przy tym rzuca silnikiem
wymień pompe a potem zobaczysz co sie dzieje
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
czy ktoś cenzuruje te zdjęcia
-
[B5 AEB] Błąd 1217 - side airbag igniter - drive side rear G199
porozpinaj wszystkie popraw połączenia zepnij i skasuj błędy
-
[B5 AFN] Ciężko chodzi kierownica a przy tym rzuca silnikiem
prawdopodobnie siadła pompa wspomagania ale co ma z tym wspólnego praca silnika może taki zbieg okoliczności powtarza się to zjawisko za każdym razem ?
-
[B5 AFN] Ile można jeździc na slizgającym sie sprzęgle.
tak czy inaczej nie obejdzie się bez wymiany więc nie ma co eksperymentować
-
Zlot - Bukowina - Podziękowania
Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników zlotu było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
avant
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hej pany pozdrowienia z bukowiny widze że coś cichutko na forum nawet sie nikt nie kłóci
-
[B5 AFN] Nagle zgasł
sam na to zerknij zdejmując górną osłonę paska może coś wypatrzysz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton masz moje słowo
-
[B5 AFN] Nagle zgasł
sprawdz pasek rozrządu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
napiszemy do was jak byście za dużo płakali
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie bedzie tak źle nie piję