Treść opublikowana przez wojtekce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w swoim regionie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 AFN] Utrata mocy i zmiana głosu silnika podczas jazdy
WD40 w ręke poruszaj sztangą turbiny i zobacz dalsze efekty- [B6 AVF] Szum z lewej strony w trakcie dodawania gazu
ale odglos jest niby metaliczny zależy jak kto opisuje różne odgłosy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B6 AVF] Kontrolka świec żarowych
podłącz VAG-a chwycił błąd- [B6 AWX] Jak sprawdzić vacum pompę ?
podłącz manometr mierzący podciśnienie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: Witamy na forum i zapraszamy na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_bielskabialej_i_okolic_sroda_godz_1800_parking_dolny_ch_sarni_stok-t8253.0.html- [B5 AFN] Utrata mocy i zmiana głosu silnika podczas jazdy
pasek rozrządu jak przeskoczy to już tak zostanie szukaj innej przyczyny najlepiej podłączyć pod vag-a- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma sprawy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w swoim regionie- [B7 BLB] Metaliczny dźwięk przy odpalaniu silnika
może dla pewności sprawdź ciśnienie oleju manometrem- [B5 AHL] Przygięty przewód odmy
popraw temat co do pytania oczywiście na temat odmy jest sporo na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B5] Problem z AIRBAG
OBD 16-pinowe złącze skasuj błedy powinno być ok choć do końca nie wiadomo czy następne takie zdarzenie znowu nie zapali kontrolki- [B5 AFN] Uszkodzony zawór ERG, brak mocy
AFN-y dają rade spokojnie bez EGR- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - Nowicjusz - wątek powitalny