Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szkoda bo chciałem zobaczyć B6 na 14"
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
czyli masz alarm może być to powiązane
-
[ALL B5] Szarpanie przy ruszaniu
poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/kolo_dwumasowe_swietny_material_plus_filmik-t21433.0.html
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
jaki dzwięk
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
tak ale nie kupuj taniej kostki weź coś lepszego lub ori
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
w granicach 50 zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze jest widno o tej porze nie masz się co bać
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
to co wraca kluczyk to właśnie kostka
-
[ALL B5] Problem ze stacyjką
wymień kostkę stacyjki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 AVF] Dławi się przy ruszaniu
tak jak piszesz sprawdź węże od turba- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie ktoś wogóle :gwizdanie: ja bede na letnich- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam pomyłs jak nabić 200 stron w tydzień... napiszmy co na sie zepsuło... :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 12:25_________________________________________________Dobra ludzie - od wczoraj śmigam na lenich - ale polerki zrobić nie dałem rady i do środy napewno nie zrobię - oczywiście w piatek powinienem być i preparat przywiozę. Gregory MTM niezłą robote zrobiło w tym lekkim TT - a parametry szkoda słów konie koniami ale moment taki dowalili że marzenie silniczek - i pomyśleć że w S3 sportback moża to samo osiągnąć ( 400 nm po samym programie ) - na 50% sportbacka już mam [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________AAAAAA i jeszcze jedno - bo zawsze tylko dużo gadania było - czy byliby jacyś konkretni chętni żeby pojechać na zlocik do Bielska -Białej ( w środy zawsze mają ) - bo trzeba wiedzieć czy jest sens zaczynać temat czy ( z 5 autek canajmniej musiałoby być tak myślę ) - kto ma możliwość pojechania ? ( termin ustalimy jak będzie wiadomo kto da radę i ma na paliwko [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 12:39_________________________________________________1. Miron78 ( termin obojętny ) 2. 3. 4. 5. ...... pogoda jest więc tylko mobilizacja by została- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - [B6 AVF] Dławi się przy ruszaniu