Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. podłącz vaga sprawdź czy są jakieś błedy
  2. a może podjechać do ASO wiadomo że okładziny cierne nie podlegają gwarancji :gwizdanie: ale spróbować można tym bardziej że nie jest to auto niskiej klasy i troche komfortu by sie przydało
  3. zderzak też plastikowy tak jak i dokładka więc jak profeska lakierowane to nie będzie problemów z odpryskami
  4. po tym opisie ciężko cokolwiek sprawdzić w etce :gwizdanie:
  5. wstaw jeszcze raz bo nie ma żadnych logów :gwizdanie:
  6. wojtekce odpowiedział(a) na Slavak temat w 1.9TDI
    możesz zdradzić co to za uszczelka wężyka
  7. sprawdź opony czy nie są wyząbkowane i tak jak koledzy wyżej piszą łożyska
  8. a ja przewiertałem tablice pod spód cienka gąbka razem wszystko przykręciłem i jest
  9. nie wszyscy maja tak łatwo jak ty,że płacą ze nic nie robienie i kto to mówi będąc u Ciebie w pracy też nie widziałem abyś sie szefunciu zbytnio przemęczał :tongue4: w sumie racja....sztuką jest zarobić a sie nie urobić [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 17:25_________________________________________________i po spociku...było dwóch nowych kolegów i jak zwykle sympatycznie jak zawsze zresztą
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36098.0.html;highlight=zawieszenie+sportowe może z tego wątku skorzystasz
  11. wojtekce odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ten filtr ori co na zdjęciu widać to KNECHT więc takie kupujcie około 25 zł
  12. przevaguj autko czy nie ma jakiś błędów jak wszystko chodzi ok jedź to montażu
  13. te modele chyba tak mają czytałem gdzieś o tym problemie nawet chyba ktoś wczesniej poruszył temat na forum
  14. po ponownym czyszczeniu wywal kata i problem z przeładowaniem bedziesz miał z głowy
  15. nie stosuj silikonu na miske oleju może pogorszyć sprawe wyczyść płaszczyzny i składaj
  16. wygląda na słaby obieg płynu chłodzącego
  17. ciekawe czy turbo było własciwie wyczyszczone i poskładane bo z tego co piszesz wynika że jednak suszara a kata masz ???
  18. wahacze raczej nie posiadają okresu ważności więc nie masz sie co martwić
  19. jak są dostępne uszczelki zamienniki to kup zakładaj i powinno być oki
  20. z górnej części tzn koło wtryskiwaczy
  21. dokładnie tak trzeba zrobić
  22. warstwa kleju nakładanego ma w granicach 1.5 cm,a to jak jest ułożona szyba zależy od montującego
  23. raczej ty bedziesz miał mały wieloklin po lifcie jest duży sporo było o tym
  24. nie będzie tak źle wiesz ile wihajstra kosztowało sie wkupienie na spocik a teraz nie narzeka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.