Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
132 km i 324 niutonki
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
od rana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taka pogoda bierze kto grila na hamownie
-
[B5 AKN] Proszę o ocenę wałków rozrządu (zdjęcia)
jeszcze są
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
słyszałem że w zakopanem :polew:
-
[B5 AHL] Spowolnianie podczas jazdy - dziwne objawy
a podłączałeś VAG-a ???
-
[B5 AVG] Problemy z odpalaniem i elektryką
kolego halski masz może alarm ? a titek ty masz problem z immo
-
[ALL B5] Stuknięcie z tyłu przy wsiadaniu do auta po nocnym postoju
klocki po dłuższym postoju przy takiej pogodzie przyrdzewieją do tarcz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To ja zamawiam oczywiście jak pozwolicie pierwszy kolejkę... Tylko że do sklepu :beer1: :beer1: :polew: jak bedzie sklep nie bedzie..to zadupie....trza miec prowiant ze sobą No to w takim razie wezmę specjalny służbowy plecaczek :kox: :kox: tylko nie pomyl sie ze spadochronem :buahaha:
-
[ALL B5] Nie dogrzewa sie do 90 stopni
ja zaczął bym od było sporo na ten temat
-
[B5 AFN] Po naprawie auta ABS wariuje
mechanik wymienil czujnik i po tak krótkim czasie nie możesz go zdemontować i tak dziwne bo wygląda to na koronke :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po uruchomieniu gaśnie
myśle że jednak to immo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja myśle że ta cała gadka to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szalony :kox:
-
[B5 AEB] Wymiana tylnych łożysk w quattro
łożysko osobno bez piasty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Boniu ten jeden nowy kolega z 1.8T to jest stary jak swiat klubowicz i nie trzeba go uczyć oszczędzania suszarki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś ty
-
[B5 AFN] taki tam szary avant :)
fajny avancik mam taki sam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przyjade posłuchać MP3
-
[2,5TDI B6] Problem z niedziałającym cylindrem
weź też pod uwagę wymiane silnika jakieś 4-5 tys używka
-
[ALL] 2.0TDi CR by MR-MOTORS
to jest wykres
-
[B6 ALT] Luźne koło pasowe ?
luźne koło tzn. wolne koło alternatora najpierw sprawdził bym własnie to
-
[B5 AFN] Pasek obciera o rolke napinacz - sposób ustawienia pompy wtryskowej
z tego co wiem to pompe wtryskową reguluje się tylko do ustawienia kąta a nie względem innych kół
-
[ALL B6] Czujnik pozycjonowania dla xenonów (G76 i G78)
myśle że masz problem z przewodami lub połączeniem z czujnikiem :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Notlauf - prośba o wyjaśnienie wątpliwości
a masz kata? może dlatego turbinke tak słychać :gwizdanie: