Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muszyn21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. cześć ten silniczek jest pod kierownicą z lewej ? bo nie mogę go znależć
  2. mam AVF QUATTRO i do 140 km/h średnio wychodzi mi 7 litrów ON.
  3. spuściłem tylko stary płyn trochę przepłukałem wodą i zalałem nowego, na razie tak jeżdżę. ( szkoda tylko że koszt chlodniczki do silnika AFN to 800 zl oryginał bo nie ma zamienników).
  4. oleju nie ubywa, czyli wymiana chłodniczki pomogła - jeszcze zrobię płukanie i ok.
  5. wymieniłem chlodniczke oleju ( 800zl - mam nadzieje ze pomoże), jeszcze nie przepłukałem układu, ale będę kontrolował poziom oleju, jeżeli ubędzie tyle co przed wymianą to znaczy, ze niestety do wymiany uszczelka pod głowicą. jak sprawdzę to napiszę.
  6. mialem cos kolo 200 km/h : :
  7. Witam, coś tam czytałem na forum na ten temat, lecz mam pytanie, przy zakupie autka sprawdzałem pluń w zbiorniku wyrównawczym i był czysty różowy. Przy wymianie rozrządu i innych pasków wymieniłem tez płyn na nowy koncentrat g12. Po pewnym czasie zobaczyłem w zbiorniczku wyrównawczym pływająca rdze, płukałem dwa razy układ i teraz zbiera się jeszcze na powierzchni płynu w zbiorniczku taka szlamowata maź koloru kawy z mlekiem czy mam sie tym przejmować? temperatura płynu stoi na 90 stopniach -( raczej nie jest to uszczelka pod głowicą). pozdrawiam
  8. muszyn21 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    pod koniec 2008 r wymieniałem: koło dwumasowe - kupiłem nowe SACHS za 890 zł, tarcze sprzęgła i łożysko razem jakies 1400 zł. części ( przy okazji wymieniłem uszczelniacz wału korbowego od strony sprzęgła 140 zł) używki bym nie wkładał - bo jak padnie to znów za robote 300-400 zł
  9. są dwie śruby pod plastikiem za który chwytasz zamykając drzwi, lekko podwadzasz plastik od wewnetrznej strony. po odkręceniu boczek delikatnie w górę i zdjęty.
  10. :hi:witam wszystkich i pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.