Treść opublikowana przez muszyn21
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
cześć ten silniczek jest pod kierownicą z lewej ? bo nie mogę go znależć
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
mam AVF QUATTRO i do 140 km/h średnio wychodzi mi 7 litrów ON.
-
[B5 AFN] ,,Szlam'' w układzie chlodzenia
spuściłem tylko stary płyn trochę przepłukałem wodą i zalałem nowego, na razie tak jeżdżę. ( szkoda tylko że koszt chlodniczki do silnika AFN to 800 zl oryginał bo nie ma zamienników).
-
[B5 AFN] ,,Szlam'' w układzie chlodzenia
oleju nie ubywa, czyli wymiana chłodniczki pomogła - jeszcze zrobię płukanie i ok.
-
[B5 AFN] ,,Szlam'' w układzie chlodzenia
wymieniłem chlodniczke oleju ( 800zl - mam nadzieje ze pomoże), jeszcze nie przepłukałem układu, ale będę kontrolował poziom oleju, jeżeli ubędzie tyle co przed wymianą to znaczy, ze niestety do wymiany uszczelka pod głowicą. jak sprawdzę to napiszę.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
mialem cos kolo 200 km/h : :
-
[B5 AFN] ,,Szlam'' w układzie chlodzenia
Witam, coś tam czytałem na forum na ten temat, lecz mam pytanie, przy zakupie autka sprawdzałem pluń w zbiorniku wyrównawczym i był czysty różowy. Przy wymianie rozrządu i innych pasków wymieniłem tez płyn na nowy koncentrat g12. Po pewnym czasie zobaczyłem w zbiorniczku wyrównawczym pływająca rdze, płukałem dwa razy układ i teraz zbiera się jeszcze na powierzchni płynu w zbiorniczku taka szlamowata maź koloru kawy z mlekiem czy mam sie tym przejmować? temperatura płynu stoi na 90 stopniach -( raczej nie jest to uszczelka pod głowicą). pozdrawiam
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
pod koniec 2008 r wymieniałem: koło dwumasowe - kupiłem nowe SACHS za 890 zł, tarcze sprzęgła i łożysko razem jakies 1400 zł. części ( przy okazji wymieniłem uszczelniacz wału korbowego od strony sprzęgła 140 zł) używki bym nie wkładał - bo jak padnie to znów za robote 300-400 zł
-
[ALL B5] Osłony przednich głośników , jak zdjąć???
są dwie śruby pod plastikiem za który chwytasz zamykając drzwi, lekko podwadzasz plastik od wewnetrznej strony. po odkręceniu boczek delikatnie w górę i zdjęty.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:witam wszystkich i pozdrawiam!