Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
sprawdź opaski na wężach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pany a co to za naklejki bo nie znam tematu :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Dziwne objawy w czasie pracy silnika, brak mocy
może dziura w dolocie
-
[ALL B5] Brak podswietlania po wymianie na led
bezpiecznik sie spalił może sprawdź jeszcze raz :gwizdanie:
-
[B6 AWX] 170km 380NM
powiem Ci że przy 140km cienko z trakcją a co dopiero 170km :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Czuc paliwo na postoju
a masz katalizator
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobrze że mamy Dawida i Marcina :naughty:bo by było cicho na forum a tak to przynajmniej się coś dzieje :polew:
-
[ALL] Czy kołpaki to obciach?
w zime auto powinno jezdzić na czarnych kołach to moje zdanie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ma i szpanuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kur... i cały czas pada wsumie to lubie taka zime
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
łańcuchy panowie i wio do przodu
-
[B5 AEB] Szarpie przy ruszaniu!!!
pewnie liczyłeś się z takim pytaniem :gwizdanie: podłączałeś VAG-a ? wcześniej czy później ktoś by je zadał
-
[ALL B5] Wymiana nagrzewnicy i siniczków nawiewu
a tak w ogóle to nie wiesz czy ta nagrzewnica z allegro nie jest gorsza od twojej zastanów się dobrze zanim kupisz
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.kombi AUTOMAT po wymianie rozrządu mniejsze spalanie
lub lepsze samopoczucie wiedząc o tym że można spokojnie jeździć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szkoda gadać....mam juz dość tego śniegu....dobrze,że dzis nie trzeba jechac do Bukowiny bo była by masakra chyba by my se musieli we czwartek wyjechać :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eee no co tak cicho zasypało was czy jak
-
[B5 1Z] Problem ze wspomaganiem
a masz płyn w normie? jak tak to chyba pompa siadła
-
Finał konkursu Best Bloggers’ Car 2008
poszedł głos na paska
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
porozkręcaj pozostałe śruby od turbiny i kolektora i możesz wyjmować
-
[B5 ADP] Brak paliwa - po dolaniu nie odpala
dolej wiecej paliwa
-
korekta
zawsze było i będzie to nie uniknięcia
-
[B6 AWX] Problem z wentylatorem chłodnicy
raczej went klimy Ci się włącza
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
Sarbinowo choć bardziej na zachód od półwyspu ale polecam byłem dwa razy
-
[ALL B7] Piszcząca tylna wycieraczka
ale w tylnej wycieraczce nie ma ramion mechanizmu :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przepalająca żarówka H7
sprawdz ładowanie