Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtekce

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtekce

  1. pojeździłem troche dzisiaj S4 2.7 bi jest frajda
  2. nikt tu z fusów nie wróży podłącz vag-a odczytaj błędy jak pisze kolega wyżej
  3. jak zwarcie tzn że pali Ci bezpiecznik :gwizdanie:
  4. kostka stacyjki opisz to jakoś inaczej
  5. wróżką na tym forum nikt nie jest :gwizdanie: wjedź na kanał lub podnośnik odkręć osłony z dołu a wszystkiego się dowiesz
  6. siemian miał pod licznikiem karteczkę a na niej "ja cofnąłem licznik o 150tys a ty ile masz zamiar " :polew:
  7. [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:06_________________________________________________siemian na razie wygląda tak
  8. no własnie gdzie bo nie wiem gdzie podjechac? Wojutś złożysz mi dzisiaj paścia do 15? NIE :polew:
  9. naleze i decatlon to ta sama droga jadac z naszej strony
  10. lepiej nie bo przestanie się podobać jutro wstawie fotke z dzisiejszego dnia jak wyglądało
  11. eeeee czemu nie spotykać się gdzieś tak żeby wszyscy mieli łatwy dojazd np. decatlon nie wszyscy są z bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:31_________________________________________________aha przecież tam można usiąść i wypić kawe a nie stać na parkingu i marznąć
  12. wojtekce odpowiedział(a) na drosdek temat w 1.9TDI
    Rozrząd INA Pompa Ruville
  13. jest ankieta A gdzie opcja zostajemy przy nałężu? Moim zdaniem nie ma jeszcze śniegu to można zostać... ognisko się zrobi to kto będzie chcial się ogrzeje Może u tadina na golono/szaszłyk? doby pomysł ponawiam pytanie Jak tam mój złom? dobrze gada! Wódki mu polać! :good: [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 12:37_________________________________________________Wojtek już wiem dlaczego masz w siebie podnośniki z dwóch stron :decayed: http://www.sadistic.pl/car-service-fail-vt52815.htm :polew: ja pierd..... siemian kata już nie masz drogi towar to sprzedałem
  14. jest ankieta A gdzie opcja zostajemy przy nałężu? Moim zdaniem nie ma jeszcze śniegu to można zostać... ognisko się zrobi to kto będzie chcial się ogrzeje Może u tadina na golono/szaszłyk? doby pomysł
  15. nie będą pasować bo to na zaciski z drutem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.