Treść opublikowana przez wojtekce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pojeździłem troche dzisiaj S4 2.7 bi jest frajda
-
[B5 AEB] Proszę o analize błędów
zacznij od wymiany czujnika temp.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czołem
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem
nikt tu z fusów nie wróży podłącz vag-a odczytaj błędy jak pisze kolega wyżej
-
[B6 AVF] zwarcie w lampie
jak zwarcie tzn że pali Ci bezpiecznik :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem
kostka stacyjki opisz to jakoś inaczej
-
[B5 AFN] Pomocy gdzie znajduje się czujnik G71
dokładnie
-
[B5 AHU] Wyciek oleju ze skrzyni biegów
wróżką na tym forum nikt nie jest :gwizdanie: wjedź na kanał lub podnośnik odkręć osłony z dołu a wszystkiego się dowiesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian miał pod licznikiem karteczkę a na niej "ja cofnąłem licznik o 150tys a ty ile masz zamiar " :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tyż byde- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:06_________________________________________________siemian na razie wygląda tak- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no własnie gdzie bo nie wiem gdzie podjechac? Wojutś złożysz mi dzisiaj paścia do 15? NIE :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co gdzie dzisiaj spot- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
naleze i decatlon to ta sama droga jadac z naszej strony- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
lepiej nie bo przestanie się podobać jutro wstawie fotke z dzisiejszego dnia jak wyglądało- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
eeeee czemu nie spotykać się gdzieś tak żeby wszyscy mieli łatwy dojazd np. decatlon nie wszyscy są z bielska :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 20:31_________________________________________________aha przecież tam można usiąść i wypić kawe a nie stać na parkingu i marznąć- [B6 AWX] Rozrząd
Rozrząd INA Pompa Ruville- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jest ankieta A gdzie opcja zostajemy przy nałężu? Moim zdaniem nie ma jeszcze śniegu to można zostać... ognisko się zrobi to kto będzie chcial się ogrzeje Może u tadina na golono/szaszłyk? doby pomysł ponawiam pytanie Jak tam mój złom? dobrze gada! Wódki mu polać! :good: [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 12:37_________________________________________________Wojtek już wiem dlaczego masz w siebie podnośniki z dwóch stron :decayed: http://www.sadistic.pl/car-service-fail-vt52815.htm :polew: ja pierd..... siemian kata już nie masz drogi towar to sprzedałem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jest ankieta A gdzie opcja zostajemy przy nałężu? Moim zdaniem nie ma jeszcze śniegu to można zostać... ognisko się zrobi to kto będzie chcial się ogrzeje Może u tadina na golono/szaszłyk? doby pomysł- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie będą pasować bo to na zaciski z drutem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu