Treść opublikowana przez verus
-
Nieużywane ale wiekowe opony
http://moto.allegro.pl/item207656731_opony_235_40r17_235_40_17_micheli_pilot_sport_nowe.html co myślicie ? 6 lat to dużo ?
-
235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc
ja mam 235/45/17 + mocno obniżony zawias i nie obciera
-
[B6 AWX] Najlepszy, sprawdzony autoalarm do B6
ale jakie ?
-
[B6 AWX] Najlepszy, sprawdzony autoalarm do B6
odpięcie VAG-a to na początek warto coś poważniejszego zamieszać
-
[B6 AWX] Najlepszy, sprawdzony autoalarm do B6
Każde zabezpieczenie jest do przejścia, to każdy wie. Alarm jest najsłabszym zabezpieczeniem, w zasadzie nie jest to zabezpieczenie tylko straszak. Ile razy idąc ulicą słyszymy wyjący alarm ? Czy ktoś się tym przejmuje ? Poza tym dla złodzieja wyłączenie alarmu to kwestia kilku sekund albo wogóle się nie włączy jeśli spec jest dobry. Blokady skrzni, kierownicy... to też kwestia kilkunastu sekund. Dobre zabezpieczenie to takie, które forosować trzeba długo. Są układy odcinające paliwo i/lub prąd. Jeśli masz znajomego elektryka zrobi ci coś takiego. Schowasz sobie 2 lub 3 przyciski wielkości główki od szpilki wtopione w plastik w Tobie tylko znanym punkcie i takie coś to już problem dla złodzieja ( wiadomo, że też do przejścia ale na to trzeba duuużo czasu i rozebrać pół auta ) Póki nie zewrze obwodu nie odpali. Tylko laweta. Poza tym warto rozłączyć część komputera - każdy złodziej biorący się za audi wsiada z laptopem czy innym urządzeniem i podącza się pod VAG aby w pierwszej kolejności załatwić immobilser. To też duża przeszkoda i także czasochłonna. Mojemu wujkowi kiedyś wsiedli do Passata. Alarm, blokada skrzyni - pestka. Ale nie odjechali
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
jeśli chip to tylko u Mastersa http://www.tdi-tuning.pl/home.htm
-
[B6 1.9TDI 130PS] Pokrywa silnika
a ja mam czarną
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
gdyby nie kontrowersyjne opinie o 2.5 TDI to byłby napewno...
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
jakoś nie mogę dotrzeć a wybierałem się już myślę, że będzie okazja
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
i wogóle przemaluj bo ten kolor do kitu jest http://www.pagenstecher.de/topic136919,Audi-A4-Cabrio-20-Zoll-.html
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
niezłe fele http://www.caradisiac.com/media/images/le_mag/mag125/audi_a4_tuning_01_big.jpg
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Głównie chodzi mi o Polskę, jeszcze dużo wody upłynie zanim audi wyda mapy z prawdziwego zdarzenia.
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
mam inny stosunek czarnych szyb odkąd byłem na Ukrainie niewiem czy wiesz o co chodzi
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
W ten sposób to można sobie wmówić wiele rzeczy na zasadzie - inni mają gorzej. Zbyt niska i twarda zawiecha to jednak mały problem w PL, nie oszukujmy się.
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
jak nie chcesz być leszczem to przyciemniaj ! żartuje, nie rób wiochy z ładnego auta
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
i do quattro najlepiej V6 echhh nie można mieć wszystkiego...[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 00:33 _________________________________________________ niestety żyje w kraju gdzie drogi są przeważnie dla terenówek
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
obejrzałem i co mnie uderzyło to... chyba jednak podniosę zawiechę bo wygląda ok a już mnie krew zalewa na dziurach i koleinach.. Jaka tam jest felga ?
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
No do pełnego pakietu ci brakuje dokładek zderzaków listew na drzwi, czarnej podsufitki, ale nie zmienia to faktu ze piekna jak wyglądają te listwy ?
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
kwestia gustu, lubisz przyciemniane szyby ?
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami... [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________ mam już lepsze navi [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________ Koła są 235/45/R17 i na nasze parszywe drogi to i tak partyzantka jeszcze z obniżoną i twardą zawiechą.. Osłonę już potargałem, niewiele brakło a rozbiłbym przedni spoiler.. Pakiet S-line tak jak widać, chyba jest wszystko
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 18:07 _________________________________________________
-
doradzcie ktore z tych kupic!!!
zdecydowanie 18" RS4 Audi/VW Style Alloy Wheels & Tyres
-
Koniec z Automapą PL
http://forum.dvhk.pl/showthread.php?t=137220[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 17:40 _________________________________________________ Konkrety zainstaluj nowe mapy PL IGO to będziesz miał konkret, z mojego gadania niewiele się dowiesz
-
Koniec z Automapą PL
Nowe mapy IGO są nie gorsze a jazda z IGO to jak dzień i noc w stosunku do Automapy która jest w obsłudze koszmarna. Co kto woli. Automapa przestała być jedyną dobrą i skuteczną nawigacją PL, tyle
-
DX Teleatlas Polska/Czechy/Niemcy/Włochy/Beneluxy/Hiszpania itp 2007-2008
dokładnie tak