Treść opublikowana przez verus
-
[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny
kupował ktoś może tutaj ? http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,527580,0.html
-
[ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
Mam to samo, raz na tydzień coś puknie jak akurat skręcam do oporu i najadę na krawężnik itp. Sprawdzałem w 2 niezależnych warsztatach i nie zdiagnozowali o co chodzi. Pojechałem też na szarpaki - poszarpało w lewo i górę i nic nie wykazało. Zgłupiałem
-
[ALL B6] Sprężyny S-LINE
oj trzeba
-
[ALL B6] Wypalające się klosze lamp
Chodzi o zwykłe lampy. Mianowicie na wysokości soczewek powstała sporej rozmiarów biała otoczka, odbarwienie - skutek wysokiej temperatury promieniującej wprost z soczewki. Powoli mnie to wkurzało a i lampy poza tym były porysowane, więc kupiłem ori nówki Valeo. Zapobiegawczo wstawiłem zwykłe żarówki ( bez + ) Philips LongerLife aby historia znów się nie powtórzyła. Jednak już po 15min pracy świateł zauważyłem, że tworzy się zalążek identycznego odbarwienia. Klosz mocno nagrzewa się w tym punkcie i powoli wypala coś w rodzaju aureoli. Czy ten typ tak ma, czy coś jest nie tak ?
-
Światła przeciwmgielne
do czego jest przydatna ta funkcja ?
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
strasznie cienka ta średnia, coraz mniej wierze w audi
-
[ALL] Common rail, pompowtryskiwacze ....kto mi to wyjasni
pablohasan, chodzi o dylemat czy kupić PD czy CR ?
-
[B6 AVF] Nierówno ścierające się tarcze po zmianie klocków
Odkręciłem. Tarcze są Wymieniane rok temu, przebieg 35 tys
-
[B6 AVF] Nierówno ścierające się tarcze po zmianie klocków
Cholera niewiem, nie popatrzyłem a teraz nie chce mi się ściągać koła. Gdzie jest oznaczenie ?
-
[B6 AVF] Nierówno ścierające się tarcze po zmianie klocków
Ja nie wątpie i dlatego pojawiło się pytanie co jest nie tak.
-
[B6 AVF] Nierówno ścierające się tarcze po zmianie klocków
Mój mechanik zaoparuje się w swojej hurtowni i to on mi kupił. Towar raczej pewny, oryg. zapakowany.
-
[B6 AVF] Nierówno ścierające się tarcze po zmianie klocków
Textary kupiłem m.in po lekturze tego forum jako polecane i dobrej jakości produkt
-
[B6 AVF] Nierówno ścierające się tarcze po zmianie klocków
Po przejechaniu ok. 500km zauważyłem, że tylnie tarcze jakby nierówno się ścierały. Jak to wygląda, widać na zdjęciu. Nierówności są ale ledwo wyczuwalne pod palcem. Klocki ( Textar ) włożone pare tyg. temu. Słyszałem, że textary są twarde i wolno się ścierają - czy to może być przyczyną ? Z przodu jeszcze nie wymieniałem bo nie ma potrzeby ale jak porównam tarcze przód-tył to te tylne są dużo bardziej porysowane. Zastanawiam się co zrobić z obawy przed zjechaniem sobie tarcz.
-
Płyn do wspomagania FEBI M6162 ??
A ile wchodzi do B6 1.9 TDI AVF ?
-
Jakie ET + Zawiecha
Ja widze, że to S-Line I obniżony jest konkretnie :gwizdanie:
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
ok, dzięki już lecę zajrzeć
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
jest jakaś szersza oferta ? strona www, cennik ?
-
[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?
Przy rozmiarze kół 235/45/R17 mam ET45. Koło jest lekko schowane w nadkole. Przymierzałem się to zmienić montując dystanse ale jak wyżej napisałem po wstępnych pomiarach odległości miałbym na styk i jakby auto się zakołysało to obawiam się, że rąbało by po krawędzi nadkola. Ale jest obniżone więcej niż -30mm.
-
[B5 AFN] Sprężyny obniżajace WEITEC (-30mm) do avanta.Proszę o opinię.
Mam Weitec i zawieszenie jest jak kamień trwarde. Nie mam porównania do innych sprężyn bo jeszcze nie zmieniałem ale jak wg. niektórych Weitec jest miękki to nie chcę wiedzieć jakie są te twarde
-
[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?
Jeśli auto jest mocno obniżone, tak, że koło już chowa się w nadkole to ET chyba nie może być za małe bo będzie ocierało. Tak przynajmniej wnioskuję z tego co mam u siebie..
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
to jeszcze zobacz tu : www.oponytanio.pl www.netcar.pl Oba sklepy są wyraźnie trańsze a ten pierwszy szczególnie. I zobacz tez na eBay.de
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
no trudno, żeby taka oferta była długo aktualna - sprzedało się wszystko w mig
-
Nowe opony z Niemiec - czy ktoś kupował ?
Przeglądam właśnie co można kupić w rozmiarze jaki mnie interesuje czyli 235/45/R17. Po rzuceniu okiem na allegro, ceneo, skąpca, i sklepy typu opony.com zajrzałem na niemiecki eBay i oto co znalazłem - Dunlop SP SPORT FM901 http://cgi.ebay.de/235-45-ZR17-93W-DUNLOP-SP-SPORT-FM901-NEUREIFEN-SOMMER_W0QQitemZ190198121073QQihZ009QQcategoryZ9891QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Power Seller, wysyła do całej unii, wszystko wydaje się być ok. Licząc wg. bieżącego kursu euro 4 opony z wysyłką wyjdą 1550zł. A tu inna oferta - Dunlop 901, ( wygląda na oponę o zacięciu sportowym ) http://cgi.ebay.de/Sommer-Reifen-235-45-17-W-Dunlop-901-NEU_W0QQitemZ360022735810QQihZ023QQcategoryZ9891QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Za komplet 4 szt. z wysyłką ok.1200zł Gdzie jest hak ? Może ktoś bieglejszy w języku rzuci okiem...
-
Bezsensowne wpisy na forum - OSTRZEŻENIE
Zobaczyłem najnowszą B8 sedana, którym pochwalił się jeden z klubowiczów. Więc aby koledze lekki komplement do nowego zakupu zrobić, piszę : " piękna fura ale ma jedną wadę - nie avant " Żeby nie brzmiało to tępo dodaję roześmianą gębę z wyszczerbionymi zębami, w końcu audi jak malowane bez dwóch zdań, przecież widać, że to nie avant A tu zaraz jakiś kolo wysyła mi maila z naganą, że moje dotychczsowe zachowanie na forum jest niewłaściwe i moje komentarze są bezsensowne. Jest na forum wielu userów, którzy nagminnie nie stosują się do regulaminu, piszą totalne bzdury i są zaczepni ale to jest ok. Ale jak humorystyczny komplemet człowiek napisze, to zaraz najazd z góry, że to tak nie może być bo to nieelegancko. Odpisałem, mniej więcej podobnie na PW Panu Modowi ale nie raczył odpisać, widać nie stać go na polemikę bo i nad czym tu dyskutować ? A może Pan Mod powie, jaki wpis ma sens ? Facet kupił nową furę i pokazuje, co mu napisać ? Pochwalny wiersz rymowany ?
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Piękna fura ale ma jedną wadę - nie AVANT za bezsensowny komentarz...