Treść opublikowana przez verus
-
Ile w tym prawdy ?
Kumpel nakręcił Audi 80 1.9 TDI (1Z) 180.000 i też ma zero problemów. Kupił je z przebiegiem "oryginalnym" 190.000 więc pewnie już wtedy realnie miało przejechane z 300.000. Auto ma się całkiem dobrze, spokojnie dobije do 500.000 km I jak to mówią to se ne vrati :-)
-
Ile w tym prawdy ?
Dawniej auto służyło do jazdy, dziś służy do naprawiania.
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
jak ustawiałem zbieżność to z ciekawości zapytałem gościa czy po obniżeniu auta trzeba ustawiać zbieżność, odpowiedział, że nie ale dobrze jest sprawdzić
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
dziś wsadziłem kompletne zawieszenie standard z B7 do B6 i jest 1:1 to samo
-
[ALL B6] Czy zawieszenie s-line B7 2.0 TDI podejdzie do B6 1.9 TDI ?
Czy zawiecha s-line -20mm z B7 Avant 2.0 TDI podejdzie 1:1 do B6 Avant 1.9 TDI ? Boberek gdzieś pisał, że zrobił taką zamianę ale przód mu wyżej stał Pytałem na priv jak to było z tą przeróbką ale cisza więc może ktoś z szerszego grona wie ?
-
Yello - Progress and Perfection
W ramach promocji nowego modelu samochodu, firma Audi poprosiła Yello o stworzenie muzyki do nowej reklamówki. Czy ktoś zna tę płytkę ? http://www.discogs.com/viewimages?release=1238149
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiedy ? musi być ładnie a na razie jest, może niedziela przed południem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam czas, sprzęt i ochotę Potrzebna tylko ostro odpicowana fura i dodatkowy kierowca a cos wiecej.......[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 04:41_________________________________________________wstawac śpiochy budzimy sie do życia !!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Jest ktoś chętny na profi sesję foto swojej A4 ?
-
[ALL B6] Zawieszenie z 1.8T limuzyna do TDI Avant
Nadszedł wreszcie czas podniesienia mojej czarnej, i znalazłem na eBay takie cos http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B6-8E-1-8T-S-Line-Fahrwerk-Stossdaempfer-Federn_W0QQitemZ180400858784QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2a00baa6a0&_trksid=p3286.c0.m14 Teraz mam -40/50, tutaj standard -20. Pytanie, czy jak 1:1 wsadze takie zawieszenie i będzie wszystko ok ? Koła 235/45R17[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 19:42_________________________________________________up... sprężyny mają oznaczenia : niebieski, niebieski, niebieski, niebieski i zielony, zielony, niebieski czy wie ktoś może jak to odczytać ?
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Obniżone zawieszenie i felgi 18' czy 19' to masakra na naszych drogach, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
-
[B5 AGB] Dunlop Sport Maxx TT czy GT - czym się różnią (prośba o poradę) ?
Moje MAXX TT wytrzymały ledwo dwa sezony Ale gumki są wielce ok
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie oznaczenia przekładni i pompy układu kierowniczego
Mam pytanie do znawców. W serwisie odczytano iż w moim aucie przekładnia ma nr. 8E1 422 054 EX. Auto to A4/S4 Avant 2003r. Szukam teraz nowej i znalazłem kilka ale o nr 8E1 422 XXX czyli z innym końcem ( 066T, 053EX ) Czym mogą się różnić te przekładnie ? Powiedziano mi, że takowe pasują bez problemu ale czy na pewno ?
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie oznaczenia przekładni i pompy układu kierowniczego
Cholera wie jak to jest do końca, jak prześledzi się aukcje na eBay i allegro to do A4 B6 można znaleźć kilkanaście różnych numeracji. Co przekładnia to inne numery a z wyglądu to samo.
-
[ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
jak sobie z tym poradziles? podpinam się do pytania...
-
[B5 AJM] Czy to możliwe ? 170 tyś i wybita przekładnia
Panowie, czy ktoś wie jaki jest kod przekładni do S4 z 2003r ?
-
[B5 AJM] Czy to możliwe ? 170 tyś i wybita przekładnia
Mam podobny problem, sprawdzane już były wahacze ( na 100% ok ) wymieniłem całą półoś z przegubami na nówkę i dalej coś stuka przy max skręcie w prawo - głównie podczas manewrowania na parkingu i przy kołach skręconych na maxa. Mechanik obstawia przekładnię, gdzie ponoć wyczuwa jakiś luz ale nie chciałbym wymienić całej i zobaczyć zę stuki są dalej. Na kierownicy przy energicznym odbijaniu w lewo na postoju też czuć jakby luz + minimalne stuki. Ciekawe jest, że w zimie dolewam ok. 50ml na 2 miesiące do wspomagania - lekko się poci. Ale od marca do listopada susza. Gdzie szukać lekarstwa ? Może ktoś wie, gdzie w Krakowie - okolicach to rzetelnie sprawdzić ?
-
[B6 AVF] Kopcenie auta
jeśli tak, może to zależy od tego gdzie tankujesz ? gdyby było coś ewidentnie skopcone to kopciłby cały czas
-
[ALL B6] Potrzebuję pomocy w doborze/zakupie sprężyn WEITEC
Dziura była na tyle duża, że sprężyna się odkształciła . Strzał był mocny ale na szczęscie nic nie poleciało ( opony nie liczę ) Symbol jaki widnieje na sprężynie to : WEITEC AU504VA/520. Na eBay.de jest tego zatrzęsienie, problem w tym, że numeracja jest trochę inna i niewiem, które to te właściwe http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/items/_W0QQFahrzeugmarkeef5e18d6ZAudi1f4fd9QQModellreiheab163b70ZA4813QQ_dmptZAutoteileQ5fQ5AubehQc3Qb6rQQ_fromZR46?_nkw=weitec&_sacat=44143&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=&_osacat=44143 Wszystko co znalazłem na ich temat : http://www.weitecshop.de/step_ajax.php jednak numeracja kończy się na 504.. i nawet niewiem czy to 30/50 czy 50-/50 Gdyby się ktoś lepiej orientował w temacie, będę wdzięczny za pomoc ( ...................................... ) w nawiasie jest ciąg ciężkich przekleństw na stan dróg w PL
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
możesz podać namiary ?
-
[B6/B7] Zawieszenie sportowe/s-line - jak to z nim jest?
dużo info na ten temat jest tu http://www.a4-klub.pl/smf/b6_podwyzszenie_zawiechy-t7582.0.html
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
Spalanie po chipie wzrasta nieznacznie przy normalnej jeździe jednak jest to niewielka różnica +/- 0.5-1l / 100km. Często się wydaje, że maleje własnie o taką ilość ale to zazwyczaj jest przekłamanie kompa. Przy jeździe ostrej - jak wyżej koledzy napisali.
-
[ALL] Pirelli Pzero Rosso vs Dunlop SP 9090
MAXX TT już jadą
-
[ALL B5] Opony dunlop
nad czym sie zastanawiać, cena bdb. zapytaj tylko o date produkcji co by zleżałych latami na magazynie nie kupić
-
[ALL] Pirelli Pzero Rosso vs Dunlop SP 9090
To zmieniam temat.. Przed wyjazdem muszę szybko zakupić nowe kapcie. Rozmiar 235/45/R17. Po oględzinach zostały mi na tapecie Pirelli Pzero i Dunlop SP9090. Obie znalazłem w tej samej cenie ~400zł. Teraz mam założone Dunlopy SP 9090 i złego słowa nie moegę o nich powiedzieć, poza tym, że zeszły w oczach Wacham się czy kupić takie same czy zmienić na Pirelli .. może będą lepsze ?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 23:29 _________________________________________________up...