Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Dunlop Sport Maxx TT czy GT - czym się różnią (prośba o poradę) ?


Suli

Rekomendowane odpowiedzi

Stanąłem przed koniecznością zmiany kompletu opon :cwaniak1:- planowałem to robić dopiero w następnym sezonie, ale niestety musze całą operację przyspieszyć :kwasny:

Przez chwilę rozmyślałem nad używkami z allegro, ale ostatecznie stanęło na na nówkach. Zależy mi na czymś, co bedzie dobrze i bezpiecznie jeździło i hamowało na mokrym i na łukach :naughty:

Przymierzam się do dunlopów sport maxx TT lub GT w rozmiarze 225/40/18. Czy ktoś może orientuje się jaka jest różnica między TT a GT :?: Która z nich jest nowsza, lepsza :mysli:

Mieliście doświadczenie z którąś z tych opon :rolleyes: Na ile są lepsze od "zwykłych" sport maxx :?: Bo co do tych ostatnich słyszałem rozbiezne opinie :przebiegly:

Do tej pory śmigałem na Pirelkach P0 Rosso i nie narzekałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to chyba jakiś nowy wypust, bo pierwsze słyszę.

TT są sprawdzone, według forum.

Napisz lub zadzwoń do wojtusania - na extra ceny, a poza tym Ci doradzi.

Ja mam osobiście Nexeny w tym rozmiarze i nie narzekam (ale dopiero 3 miechy).

Ale osiągi u mnie a u Ciebie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się jeszcze opcja Toyo T1R - ale to już droższa :confused4: opcja i podobnież się bardziej ścierają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobra opcja. Bierz T1-R :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunlopów sport maxx TT opona jak najbardziej godna polecenia śmigam 2 sezon i nie mogę powiedzieć złego słowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlopy to mega twarde opony...Przejezdzą kilka sezonów ale trzymania to one nie mają dobrego...

Na twoim miejscu szukałbym do Esy michelinów pilot sportów lub właśnie P0 Rosso :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździł ktoś na Yokohama Parada ?? Z tego, co czytałem, to chyba nie spotkałem się z negatywną opinią na ich temat. Ponoć dobrze się klei i dobrze odprowadza wodę.

Przydały by się jakieś opinie użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od T1R :wallbash: to jest bardzo delikatna opona znakomita do japońskich pierdziawek - takie moje zdanie. Szybko się ścierają, mają delikatne boki, ogólnie nie polecam. Apropos Dębicy Furio, jedna szybka jazda po autostradzie i bieżnik zniknął - taki mały teścik. Vredestein całkiem niezłe na każdej nawierzchni i ciche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunlopów sport maxx TT opona jak najbardziej godna polecenia śmigam 2 sezon i nie mogę powiedzieć złego słowa :naughty:

Też ma takie-też drugi sezon jeżdżę tylko strasznie szybko sie zużywają ---jak wszystkie dobre. Nie słyszłaem o GT :)

Polecam je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...