Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

verus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez verus

  1. Oczywiscie w końcu kupiłem wersję z 6 biegową skrzynią Prawda, w 6 biegowej dolne przełożenia są krótsze i w mieście częściej trzeba sięgać po drążek. Ale jakbym miał problemy ze zmianą biegów, kupiłbym automat :th: Jak nie czujesz różnicy w jeździe pomiędzy 5 a 6 biegową skrzynią to gratulacje :oklaski:
  2. zawsze możesz poczytać książkę telefoniczną
  3. A czego tam nie możesz zrozumieć ? Obsługa tej navi jest prosta jak obsługa kuchenki mikrofalowej [br]Dopisany: 22 Październik 2007, 14:40 _________________________________________________ lewo, prawo, prosto i zawróć
  4. dokładnie tak mogło być
  5. średnio tarcze idą do wymiany po 100 - 130 tys km reguł na styl jazdy nie ma 210 tys na tarczach... to musiał być emeryt
  6. dopóki mogę wlać ON, na razie się wstrzymam..
  7. Sam do końca niewiem co jest z tą zawiechą W briefie mam wbite 1BE, tak auto wyjechało nowe z salonu Audi. Prowadzi się nieziemsko ale upierdliwe strasznie na dziurach i krawężnikach.
  8. Jest wątek z felgami przeto zakładam analogiczny z szybkami Sam jeszcze nie mam przyciemnionych i chętnie nie tylko ja obejrzę jak wyglądają wasze
  9. Ja eksperymenty z żarówkami w kolorowych opakowaniach z napisami X-TREME, HIGH POWER, FULL LIGHT, POWER NIGHT itp mam za sobą. Ceny są nieadekwatne do jakości.
  10. Też mam lekko przymatowiałe a dodatkowo mają sporo drobniutkich odprysków po kamieniach. Kupiłemtaką http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=70pastę do polerowania i poprawiło się ale minimalnie.. Jak efekt się pogłębi trzeba będzie wymienić..
  11. Skoro masz fabrycznie 1BE to inne są amortyzatory i sprężyny. Niekoniecznie musi to być -20mm http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7582.0/all.html
  12. verus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    możesz rozwinąć temat sprzęgła ? o co chodzi z 240tką ? A na temat : ja mam AVF 6 biegów i nie wyobrażam sobie tak dłuższej jaki i krótszej trasy bez 6-stki. Jeśli jest możliwość wyboru to tylko 6
  13. Autoryzowany sklep w centrum Krakowa z olejami marek Mobil, Shell, Castrol itp nie jest poważnym źródłem ?. I wcale nie jest najtańszy. Zresztą ile można zaoszczędzić na 4 litrach ? 6zł ? Chodzi mi o coś innego. Niestety w Polsce wszystko jest możliwe, rżną wszędzie i każdego. Z paliwami jest to samo, o tym też już pisałem. Zmodyfikowałem post nie prowokuj niepotrzebnej dyskusji o trawie [spedyt][br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 18:02 _________________________________________________ Wziąłem pod lupę ( dosłownie ) jeszcze te numery - na każdym opakowaniu są ślady tarcia góra/dół tylko w tych miejscach. Jestem pewien na 100% że to celowo wytarte. Jutro zawitam do tego sklepu i ciekaw jestem co mi powiedzą. Pewnie, że sam wytarłem
  14. tak zrobie i to zaraz[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 15:06 _________________________________________________Może przewrażliwiony jestem ( ostatnio wszędzie widzę podróbki ) i dlatego nie kupuję olejów na allegro czy w podejrzanych dziurach. To sklep działający od dawna i w zasadzie niepowinno być wątpliwości.. ale.... oto te wytarte numery. ( na każdej butelce wygląda to tak samo i wydaje się, że celowo starte ) i link jaki znalazłem przypadkiem http://lanciapolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7838&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
  15. Normalny sklep w centrum Krakowa ( na razie nie powiem jaki ) i normalna cena. Niepodoba mi się jedna rzecz - po wyjeciu z torby ( niestety w już w domu ) zauważyłem, że na wszystkich 4 butelkach startych jest ostatnie 5 numerów.. jakby przypadkiem ? Podobno to ważne.
  16. ale gdzie tam jest o podrabianiu olejów ?
  17. tak, to znaczy jak ?
  18. Czy spotkaliście się z takim zjawiskiem ? Jak rozpoznać podrobiony olej/opakowanie ? Pytam bo dziś kupiłem w sklepie w Krakowie 4l Mobila 5w40 i coś mi się nie podoba...
  19. moim zdaniem ładniejsze niż w B7
  20. Ja załatwiłem sprawę koszulką termokurczliwą
  21. w Polsce nigdy nie wiesz co lejesz
  22. Niedawno pokusiłem się o rozebranie filtra paliwa ( z silnika benzynowego ) Przebieg 30 tys km. W środku przerażajacy wręcz widok - kupa glutów, ślady piasku(?), jakichś włosów, i cholera wie czego jeszcze. Syfu ogólnie było chyba więcej niż mieści się paliwa w tym filtrze Niewiem jak to auto jeździło Teraz chyba będę wymieniał co 5tys km ...
  23. verus odpowiedział(a) na rzeźnik. temat w Audi A4 B5
    jak masz daleko do wawy to juz lepiej uderz na śląsk do mastersa o vtechu poczytaj - było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.