Treść opublikowana przez verus
-
5 czy 6 biegów
Oczywiscie w końcu kupiłem wersję z 6 biegową skrzynią Prawda, w 6 biegowej dolne przełożenia są krótsze i w mieście częściej trzeba sięgać po drążek. Ale jakbym miał problemy ze zmianą biegów, kupiłbym automat :th: Jak nie czujesz różnicy w jeździe pomiędzy 5 a 6 biegową skrzynią to gratulacje :oklaski:
-
[B6 AWX] PL instrukcja ( navi plus )
zawsze możesz poczytać książkę telefoniczną
-
[B6 AWX] PL instrukcja ( navi plus )
A czego tam nie możesz zrozumieć ? Obsługa tej navi jest prosta jak obsługa kuchenki mikrofalowej [br]Dopisany: 22 Październik 2007, 14:40 _________________________________________________ lewo, prawo, prosto i zawróć
-
Czy to rzeczywisty przebieg?
dokładnie tak mogło być
-
Czy to rzeczywisty przebieg?
średnio tarcze idą do wymiany po 100 - 130 tys km reguł na styl jazdy nie ma 210 tys na tarczach... to musiał być emeryt
-
[All TDI] nowe paliwo na stacjach-BIOESTER
dopóki mogę wlać ON, na razie się wstrzymam..
-
Jaką moc bedziemy mieli po programie w pasacie seria 130 KM
czyli na samym chipie do 180KM...
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
Sam do końca niewiem co jest z tą zawiechą W briefie mam wbite 1BE, tak auto wyjechało nowe z salonu Audi. Prowadzi się nieziemsko ale upierdliwe strasznie na dziurach i krawężnikach.
-
Przyciemniane szyby - GALERIA
Jest wątek z felgami przeto zakładam analogiczny z szybkami Sam jeszcze nie mam przyciemnionych i chętnie nie tylko ja obejrzę jak wyglądają wasze
-
[ALL B6] żarówki B6 problem z wyborem
Ja eksperymenty z żarówkami w kolorowych opakowaniach z napisami X-TREME, HIGH POWER, FULL LIGHT, POWER NIGHT itp mam za sobą. Ceny są nieadekwatne do jakości.
-
[B5 AJM] Zmatowienie na szybce relektora przedniego
Też mam lekko przymatowiałe a dodatkowo mają sporo drobniutkich odprysków po kamieniach. Kupiłemtaką http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=70pastę do polerowania i poprawiło się ale minimalnie.. Jak efekt się pogłębi trzeba będzie wymienić..
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
Skoro masz fabrycznie 1BE to inne są amortyzatory i sprężyny. Niekoniecznie musi to być -20mm http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7582.0/all.html
-
[B6 AWX] 5 czy 6 biegowa skrzynia
możesz rozwinąć temat sprzęgła ? o co chodzi z 240tką ? A na temat : ja mam AVF 6 biegów i nie wyobrażam sobie tak dłuższej jaki i krótszej trasy bez 6-stki. Jeśli jest możliwość wyboru to tylko 6
-
Podrabiany olej
Autoryzowany sklep w centrum Krakowa z olejami marek Mobil, Shell, Castrol itp nie jest poważnym źródłem ?. I wcale nie jest najtańszy. Zresztą ile można zaoszczędzić na 4 litrach ? 6zł ? Chodzi mi o coś innego. Niestety w Polsce wszystko jest możliwe, rżną wszędzie i każdego. Z paliwami jest to samo, o tym też już pisałem. Zmodyfikowałem post nie prowokuj niepotrzebnej dyskusji o trawie [spedyt][br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 18:02 _________________________________________________ Wziąłem pod lupę ( dosłownie ) jeszcze te numery - na każdym opakowaniu są ślady tarcia góra/dół tylko w tych miejscach. Jestem pewien na 100% że to celowo wytarte. Jutro zawitam do tego sklepu i ciekaw jestem co mi powiedzą. Pewnie, że sam wytarłem
-
Podrabiany olej
tak zrobie i to zaraz[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 15:06 _________________________________________________Może przewrażliwiony jestem ( ostatnio wszędzie widzę podróbki ) i dlatego nie kupuję olejów na allegro czy w podejrzanych dziurach. To sklep działający od dawna i w zasadzie niepowinno być wątpliwości.. ale.... oto te wytarte numery. ( na każdej butelce wygląda to tak samo i wydaje się, że celowo starte ) i link jaki znalazłem przypadkiem http://lanciapolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7838&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
-
Podrabiany olej
Normalny sklep w centrum Krakowa ( na razie nie powiem jaki ) i normalna cena. Niepodoba mi się jedna rzecz - po wyjeciu z torby ( niestety w już w domu ) zauważyłem, że na wszystkich 4 butelkach startych jest ostatnie 5 numerów.. jakby przypadkiem ? Podobno to ważne.
-
Podrabiany olej
ale gdzie tam jest o podrabianiu olejów ?
-
Podrabiany olej
tak, to znaczy jak ?
-
Podrabiany olej
Czy spotkaliście się z takim zjawiskiem ? Jak rozpoznać podrobiony olej/opakowanie ? Pytam bo dziś kupiłem w sklepie w Krakowie 4l Mobila 5w40 i coś mi się nie podoba...
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
moim zdaniem ładniejsze niż w B7
-
[B5 AFN] Trzeszcząca roleta w Avancie
Ja załatwiłem sprawę koszulką termokurczliwą
-
[B6 AWX/AVF] Co ile kkm wymieniacie filtr paliwa ?
w Polsce nigdy nie wiesz co lejesz
-
[B6 AWX/AVF] Co ile kkm wymieniacie filtr paliwa ?
Niedawno pokusiłem się o rozebranie filtra paliwa ( z silnika benzynowego ) Przebieg 30 tys km. W środku przerażajacy wręcz widok - kupa glutów, ślady piasku(?), jakichś włosów, i cholera wie czego jeszcze. Syfu ogólnie było chyba więcej niż mieści się paliwa w tym filtrze Niewiem jak to auto jeździło Teraz chyba będę wymieniał co 5tys km ...
-
[ALL B6] Automat który lepszy?
- [B6 AWX] dymi na czarno
jak masz daleko do wawy to juz lepiej uderz na śląsk do mastersa o vtechu poczytaj - było - [B6 AWX] dymi na czarno