Treść opublikowana przez wojtasb-1987
-
Cieknie z klimy do środka
musisz odchylić dywanik przy tej rurce aż zobaczysz jak wchodzi w podłogę i możesz wtedy ją spokojnie wyjąć, po obu jej stronach są gumowe łączniki a od spodu chyba musisz odchylić osłonę termiczną od tłumika
-
czujnik poziomu oleju
nic trudnego
-
Cieknie z klimy do środka
może rurka jest za płytko wciśnięta w tą gumę powinna wejść dosyć głęboko i ciasno siedzieć, z opaską ostrożnie żeby ci nie pękła rurka
-
Smierdzi z klimy po włączeniu
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-odgrzybianie-klimatyzacji-27734/
-
Cieknie z klimy do środka
tak to jest ten wężyk a właściwie rurka odchyl wykładzinę to zobaczysz ją całą, zdejmij te gumowe łączniki i zobacz czy któryś nie ma dziurki i czy siedzą dobrze na swoich miejscach
-
Jaki numer sprężarki klimy
popatrz w inter carsie masz tam nową sprężarkę DENSO DCP02041 która odpowiada twojemu numerowi za niecałe 1400 zł
-
Jaki numer sprężarki klimy
zależnie od numeru nadwozia masz trzy
-
Strzelanie w mechanizmie podnoszenia szyby - film
w aso jest tylko cały mechanizm za kilkaset złotych
-
Tarcz i klocki ATE
Ja również mam założone ate od ok roku i wszystko jest ok.
-
Nagrzewanie się elementu pod kokpitem
u mnie to wygląda tak
-
Polecane opony zimowe
ja polecam goodyear ultra grip 7+ moim zdaniem bardzo dobre opony, ale dunlopy też powinny spisywać się dobrze.
-
Nagrzewanie się elementu pod kokpitem
dzisiaj z ciekawości po przejechaniu ok 150km przyłożyłem tam rękę i było czuć wyraźne ciepło ale nie było jakoś specjalnie gorące
-
Uszkodzenie chłodnicy klimatyzacji zamkiem językiem zamka klapy :(
raczej tak nie powinno być, może auto po jakiejś przygodzie i coś źle poskładane albo coś nie tak z mechanizmem zamykania
-
Nagrzewanie się elementu pod kokpitem
może jakaś klapa ci się nie domyka ja u siebie nie zauważyłem aby coś wiało ciepłem ale sprawdze
-
Gdy przyspieszam klimatyzacja przestaje działac , z góry działa super OK
sprawdź błędy ( bo na pewno jakieś są) prawdopodobnie robi się za duże ciśnienie i czujnik rozłącza klimatyzację
-
szukam zaślepki (?) do zderzaka przedniego
wpisz w googlach albo na allegro "a4 b7 atrapa zderzaka"
-
Strzelanie w mechanizmie podnoszenia szyby - film
tak to jest to rok temu wymieniałem linki w jednych drzwiach a teraz zaczyna trzeszczeć w drugich jakieś słabe te mechanizmy
-
Nagrzewanie się elementu pod kokpitem
płyn w nagrzewnicy krąży cały czas nie ma tam zaworu, są tylko klapy które zamykają dopływ powietrza
-
Nagrzewanie się elementu pod kokpitem
tam znajduje się nagrzewnica i jest to normalne że będzie gorące
-
Strzelanie w mechanizmie podnoszenia szyby - film
U mnie niedawno zaczęło strzelać ale w tym tygodniu będę rozbierał drzwi i patrzył co się dzieje.
-
Czy komus cos dała wymiana oleju w skrzyni man.i dyfrze
Potwierdzam warto wymienić również zalewałem castrola i w zimie była znacząca poprawa.
-
Reparaturka podnośnika szyby przedniej- oryginał?
Ja kupiłem same linki z tym kółeczkiem. Jest z tym trochę roboty trzeba rozebrać całe drzwi ale da się wymienić same linki. taki zestaw będzie łatwiej wymienić po wyjęciu całego mechanizmu wystarczy odkręcić chyba dwie śrubki i zamienić części. na youtube jest filmik jak to zrobić.
-
Reparaturka podnośnika szyby przedniej- oryginał?
Oryginalny jest dostępny cały mechanizm z tymi metalowymi prowadnicami za kilka stówek Ja kupowałem zamiennik z allegro za kilkadziesiąt zł i działa już rok bezproblemowo.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Bez przesady, ale moim zdaniem jeżeli można coś zrobić niewielkim nakładem pracy bez zbędnego "kaleczenia" auta to warto to zrobić (A wiercenie otworu i zaklejanie go taśmą, która prędzej czy później się odklei nie brzmi ciekawie, jak już robić takie rzeczy to zrobić to porządnie). Oczywiście każdy zrobi jak zechce.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Można także zdjąć schowek i odkręcić wentylator to tylko trzy śrubki na kluczyk 6 i jest bardzo dobry dostęp, jak ktoś ma niedużą dłoń to można tam rękę włożyć i nie trzeba wiercić żadnych otworów.