Proszę o umieszczenie w wątku, FAQ Zrób To Sam lub podesłanie na PW, wykazu czynności jakie powinny być wykonywane przy odpowiednich przebiegach lub po upływie danego czasu. Wykaz ten umieszczony jest w książce obsługi serwisowej.
Moja jest niestety po niderlandzku i jest po prostu nie do rozszyfrowania.
Jeżeli chodzi o oryginalną instrukcję papierową to możesz ją zamówić w ASO (zmieścisz się w 100pln).
Jeżeli jesteś zainteresowany wersją elektroniczną daj znać na priva. Posiadam scany i zdjęcia większości stron, ale do auta najlepsza jest książka.
Czy ktoś rozbierał zapięcie pasów? Jak sie do tego dobrać żeby nic nie urwać?
Zapięcie kierowcy nie łączy i podczas jazdy co jakiś czas zapala się kontrolka.
W związku z przecznymi odpowiedziami (za które oczywiście bardzo dziękuję ), proszę o weryfikację fotela widocznego na dołączonym zdjęciu....dmucha, daje jakiś efekt czy poprostu tak wygląda?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dcc10d17e02828e.html
Jutro będę oglądał to autko i póki co, nie wiem jak się odnosić do tego typu "wzorków" na skórze.
Czy dziurki w siedzisku fotela oznaczają, że skóry są wentylowane? Jak to działa? Czy przez te dziurki coś dmucha? Czy poprostu skóra fotela w zetknięciu z kierowcą lepiej "oddycha"?
Witam
Ponieważ przymierzam sie do zakupu B6, postanowiłem po podgladać forum i poczytać trochę opinii użytkowników tego autka oraz dowiedzieć się o jego mocnych i słabych stronach. Mam nadzieję, że bardziej mnie zachęcicie niż zrazicie do A4.
Póki co szukam limuzyny 1,9 130KM.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
kubast