Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

johny_gliwice

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez johny_gliwice

  1. witam i życzę owocnych poszukiwań
  2. ja mam w mojej niuni 252 tyś km i jeździ jak nowa; w książce serwisowej brak informacji o jakichkolwiek naprawach silnika, a ja jeżdżąc już nią 2 latka nie miałem żadnej awarii, według mnie ważne jest aby odpowiednio i w terminie serwisować !!!!
  3. jakoś niespecjalnie mnie urzekły, o wiele ładniejsze są orginalne, te wyglądają jak od jakiegoś daewoo czy jak to się tam pisze ale o gustach się nie dyskutuje pozdrawiam
  4. ja je kupiłem przez ten sklep www.opony.com i to nie były pierwsze opony jakie tam kupiłem, i napewno jak będę następnym razem kupował oponki to też tam bezproblemowe zakupy nawet konta żadnego nie trzeba zakładać wysyłka na koszt sklepu a kurier kontaktował się ze mną na podany tel. 3 dni i masz oponki a później do zaprzyjaźnionego wulkanizatora na montaż napewno każdy warsztat samochodowy czy sklep Ci je sprowadzi wystarczy ze podasz model pozdro
  5. http://opony.com/opony/53977_nokian_h.html to sa oponki które kupiłem w tym sezonie, i polecam je szczerze bo są niesamowicie cichutkie, napewno nie jest to zbyt popularna marka na naszym rynku, ja sam dowiedziałem się o nich od znajomego który polecał tą firmę za zimówki jakie posiadał, zresztą poczytaj sobie opinie o nich jest też tam moja opinia pozdrawiam
  6. johny_gliwice odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    w mieście ok 10-12l/na setkę w zależności od stylu jazdy na trasie najniżej co mi się udało zejść to 8l/ na setkę ale sądze że jakbym się uparł to bym zszedł jeszcze niżej niesądze aby udało się jakoś wymiernie zmniejszyć to spalanie; poprostu się pogódź z tym że jest to zbyt ciężkie autko jak na ten silniczek i tak będzie palić. :smile:
  7. mam podobny problem z skrzypieniem ale raczej dobywającym się z tylnego zawieszenia, napewno nie są to amortyzatory bo je wymieniłem parę dni temu(co mnie troszkę zdziwiło to na stacji diagnostycznej podczas sprawdzania wyszło że prawy tylni amortyzator ma tylko 6 % a lewy 70 %, no ale trzeba było wymienić komplecik) więc przypuszczam, a właściwie znajomy mechanik mi powiedział że mogą to być ziemeringi(czy jak to się tam pisze) na tylnej belce. Najlepsze jest to że podczas szarpania zawiechą na stacji diagnostycznej była cisza, a skrzypienie objawia się podczas przyspieszania i to takiego dynamiczniejszego, więc jak macie jakieś pomysły to słucham
  8. nie wydaje mi się przy tej masie samochodu taki silniczek jest za słaby, szczególnie do dynamicznej jazdy, a wiadomo że jak się go kręci na wysokie obroty to trochę spalić musi:D niestety o tym dowiedziałem się już po zakupie mojego egzemplarza ale co tam kupowało się pod wpływem emocji itd itp następna a4 będzie już jakaś lepsza benzynka i na gaz albo w diesla pójdę ale to jeszcze troszkę muszę poczekać
  9. co do spalania silnika 1.6 jestem strasznie rozczarowany w mieście ok 10-12 l/100km trasa prędkość do 120km/h około 8,5 l trasa prędkość około 160-180km/h około 12-14 litrów ale i tak na gaz nie mam zamiaru przerabiać bo jakoś nie mam zaufania do tego rodzaju paliwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.