Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TezFakt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TezFakt

  1. Miałem kiedyś problem ze wskazaniem paliwa, najpierw wskazywało bardzo niedokładnie, potem losowo a na końcu wcale (rezerwa lub raz na 100 przypadków 1/1 ). Dostałem sie do pływaka, wyciagnąłem, przeczyściłem papierem wodnym styki (troszke przygiąłem tą blaszkę która jeździ po płytce - zobaczysz o co chodzi jak rozbierzesz), złożyłem ponownie i do tej pory (10 000km) działa lux
  2. nie potrzeba zadnego pinu! robisz tak (instrukcja znaleziona gdzies w necie): 25-immo 02-odczyt błędów 05-kasowanie błędów 10-adaptacja 000-kanał (u siebie wpisywalem 00) Read, potem Save, potwierdzasz i już Tez mi się tak stało z winy akumulatora słabego :/ Chcieli mi wymieniac pol auta , cuda jakies (od 150-300zl) Kupilem kabelek za 70zl z wysylka i po problemie Pozdrawiam
  3. Mi tak samo gdzies uciekalo, okazalo sie ze bylo cos nie tak z nagrzewnica i tam delikatnie cieklo, doszedlem do tego przypadkiem, czyszczac szybe przednia od srodka, byla poprostu tłusta... Podobnie mi uciekalo, ok 1cm wysokosci zbiornika na ok 2000km
  4. To chyba nastepnym razem nagram film
  5. Powaznie !!! nie mialem jak fotki zrobic, obroty byly gdzies w okolicy 5800. Na autobahnie w niemczech, 220 jak nic bylo . Drugi raz juz jej nie katowalem do takich predkosci. Fakt, głosno jest... Kolka standardowe 15". Bylo zalane wlasnie to paliwo ukrainskie. Jechalem ja + pasazer. Zadnych bagazy.
  6. Ja od roku zalewam A4 ukraińską benzynka od sprawdzonego dostawcy (3,50zł /litr). Nie zauwazylem wiekszej roznicy miedzy wschodnim a naszym 95 z shell'a. Na wschodzie ponoc nie ma 95, tylko 96, nie wiem czy to prawda. W kazdym razie auto ladnie lata, spokojnie 220km/h, zadnych problemow z obrotami czy nierownomierna praca. Co do zachodniego paliwa, faktycznie jest roznica, ale najlepsze paliwo z jakim sie spotkalem jest w NORWEGII. Czulem sie jakbym mial 150HP pod maska .
  7. Tak, olej niby jest, tyle ile trzeba. Jest pomysł alby wymienic olej na bardziej gesty. Moze to cos da, bo juz naprawde mnie denerwuje to
  8. Witam, Dopiero co dolaczylem do klubowiczow a juz mam problemik Otoz chodzi mi o dzwiek wydobywajacy sie z okolic skrzyni biegow Brzmi jak niewycentrowanie kolo w tirze pedzacym 100km/h, taki powtarzajacy sie cyklicznie dzwiek, zalezny od predkosci. Dzwiek naprawde jest glosny, praktycznie przy 100km/h nie da sie rozmawiac w srodku. Nie ma znaczenia czy auto przyspiesza czy zwalnia po puszczeniu gazu, natezenie dzwieku takie samo. Ciekawe jest to, ze jak poloze noge na gazie tak, ze nie ma jakby obciazenia na przeniesienie napedu (auto delikatnie zwalnia, praktycznie jak na luzie) dzwiek ten cichnie o jakies 40%. Wrzucenie na luz tez powoduje wyciszenie, ale tylko jakies 10% Mechanicy rozkladaja rece, kazdy mowi cos innego, albo skrzynia, albo dyfer, albo jeszcze cos... Lozyska wymienione, wiec ten problem odpada... Moze ktos sie spotkal z czyms takim, albo wie od czego zaczac, zeby ta wade usunac? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.