Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam.S

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam.S

  1. U mnie zima już od poniedziałku siedzi ale różnicy nie widzę
  2. Cześć fajny silnik miałem takiego ,a właściwie dalej mam bo syn teraz jeździ .
  3. Ja wymieniałem nie tak dawno ale bez kół. I wyglądało to tak.
  4. ale tu cisza
  5. Adam.S odpowiedział(a) na maThew994 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Każdy w swojej A4 ma coś ciekawego jak powyłapujesz najciekawsze mody to będziesz miał extra fure
  6. Opony kupione i założone wybór padł na NOKIAN 235/40/18 .
  7. Fajna fura , z tymi kołami na lato sobie dobrze przemysl czy nie iść zaraz w 19 ,ja zrobiłem ten błąd i kupiłem nowe opony 18 na lato które na drugi rok będe zmieniał na 19 .
  8. To miałem na myśli
  9. Opony odebrane w poniedziałek montaż i zobaczymy czy był to dobry wybór
  10. Po głębokich przemyśleniach i waszych sugestiach dzisiaj zamówiłem Nokian A4 w rozmiarze 235/40/18 , mam nadzieje że to dobry wybór
  11. Tak zawsze słyszałem że na zime węższa opona ma być. Nokian fajny ale 2500 tyś
  12. Jedne stare drugie chińczyki to może jakieś doradzicie, budżet do 2000zł.
  13. Wiem że z 14 roku , dlatego taka cena.
  14. Zastanawiam się nad tymi dwoma oponami http://allegro.pl/4x-opony-zimowe-nexen-wg-sport-235-40r18-95v-xl-i6989100726.html http://allegro.pl/4x-opony-235-40r18-pirelli-winter-240-sottozero-i6866196042.html
  15. Na zimę powinna być węższa. 235/40/18 mam katalogowo ale myślałem że na zimę jak będzie trochę wyższa to lepiej.
  16. A co masz na wlepce? 235/40/18
  17. Czemu taki rozmiar? A nie 225/40? Tak pytałem bo nie mam pomysłu na nowe opony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.