Treść opublikowana przez Smokoo
-
[B7 BLB] Moja B7 Avant 2.0 TDI UPDATE 08/06/09
Te pierwsze to DOTZ Mugello?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki wielkie za info i możliwość przyjrzenia się autkom teraz trzeba zacząć polować...
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
hmmmm pustki powiadasz Zgadza się z okna pokoju obserwuję obwodnicę
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Smokoo,mówisz-masz jakbyś chciał poznać ludzi z grupy 3M,to we wtorek jest spot,jadę ok.19.30,jak będziesz miał ochotę się zabrać to daj znać Bardzo chętnie, dam znać bliżej wtorku
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
eee tam,zwykły paździoch PS.i sie nawet nie przywitałeś Dla jednych paździoch, dla innych marzenie Mam nadzieję że kiedyś będę miał okazje sie przywitać i obadać tą maszynkę, jestem z pustek, to mam niedaleko
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Dzisiaj widziałem pod żabką na cisowej na żywo - cudo
-
[B6 1.9 TDI] moja audiczka po zmianie...
piękny samochodzik, szkoda tylko grilla. Oryginalny jednak pasuje najlepiej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników i użytkowników Audi