Treść opublikowana przez miszczu_21
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a ja narazie jeszcze na L4 ale obserwuje jak ida prace nad audiczka i wasze zaklady i spory :>
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No to wyrazy wspolczucia dobrze ze nikomu nic sie nie stalo. A tego kierowce mercedesa bezmoga to za jaja powiesic. Powodzenia w naprawach i szybkiego powrotu furki do stanu uzytecznosci czego nie mozna powiedziec o polowce. VW zawsze byly slabe na uderzenia dlatego teraz jest OOOO Pozdrowienia
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Sebek mnie oczy nie myla ?? to twoja audiczka?? to ty przywaliles??
-
[B5 ADR] Czujnik temperatury cieczy
Witam mam podobny problem. Kolega podpial mi pod vaga i sprawdzal temp i powiedzial ze czujnik jest walniety bo temp cieczy ma 70 a na zegarze pokazuje ze 90. Dalem samochod do mechanika i powiedzial ze czujnik jest ok tylkon zegar jest walniety czy to wogole możliwe?. Dodam ze mech. twierdzil ze badal temp w zbiorniczku i miala tyle co pookazywal czujnik a zegar zawyzal o 20 stopni. Czy da sie wogole naprawic jakos ten zegar i czy to moze miec jakis wplyw na prace silnika. Pozdrawiam
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Mnie jeszcze nie bedzie ale bede was obserwowal przez kamerke jak wielki brat
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
oki dzieki
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jechalismy ze znjomymi do Slupska ja z tylu z dziewczyna kumpel kierowal i z boku jego dziewczyna siedziala i na tym slynnym luku we wrzesnicy mijalismy sie z naprzeciwka z tirem ktorem podczas mijania nas urwalo sie kolo(tylny blizniak) no i prosto w nas co skutkowalo zrobieniem 2 baczkow i wyrzycniem nas na lewa strone sciecie drzewa akurat moimi drzwiami i pozniej pare fikolkow na szczescie wszyscy zyja a najbardziej ja sie poobijalem. Samochod byl kolegi skasowana doszczetnie b7. Jak dojde troche do siebie to zajade i opowiem w szczegolach wraz ze zdjeciami autka. Milogo spocenia
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
przyczyny losowe w niedziele mialem krakse
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no mnie tez niestety nie bedzie
-
[B5 ABC] Czy pasuje podłokietnik od B6 do B5 ?
Soeki ze tak troszke nie w temacie ale orientujecie sie moze czy podlokietnik z audi b7 podejdzie do b5??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
heh jednak dalem rade bo byla zmiana planow ale nie mialem juz dostepu do neta zeby napisac a jesli chcodzi o dziewczyne to sama chciala jechac wiec niech marznie zatuje no ale zawsze chce ze mna jechac bp jak to z kobietami bywa zawsze mozna skoczyc na jakies zakupy . No ale spocik udany aczkolwiek troszke lepsze buty musze zalozyc na nastepny :>
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No i d*pa zbita dzisiaj nie zajade nie wyrobie sie z czasem sory bardzo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
NO I JA SIE JUTRO (W SUMIE TO JUZ DZISIAJ) ZAMELDUJE JAK DOJADE CHCOCIAZ WASZE SLUZBY PORZADKOWE ZWSZE DOBRZE SIE SPISYWALY sorki za tego capsa ale nie chcialo mi sie tego jeszcze raz psac?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Seba dzieki za linka ale na razie bede musial je odpuscic bo po dzisiejszym spociku wyszly male wydatki i chce najpierw ja do ladu doprowadzic a pozniej lampki . Co do tych zdjec to trzeba bylo dzisiaj robic autko bylo swiezo umyte
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jeszcze troche oparow zostalo tak wiec powinienem dojechac nie ale tak na powaznie to podejrzewam jeszcze pare innych rzeczyno ale to dzisiaj sie okaze
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zdeniu slyszalem ze masz vaga moglbys go jutro wziac bo cos dzisiaj nie moglem odpalic niunki chyba sie cos szykuje
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No i w koncu po niedotrzymanych obietnicach itp itd i ja sie zjawie Jesli nic nie wyskoczy zart :>
-
[ALL B5] świeci się kontolka ABS-u po wymianie łożyska
Witam kolege prawdopodobnie podczas wymiany uszkodzili ci czujnik abs'u lub zle go zamontowali. PS Ktos kiedys pisal o podobnym problemie _________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_czujnika_abs-t48025.0.html
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
Sam tam jeszce nic nie grzebalem a jakie sa jeszce objawy jezeli to pompa absu bo z hamulcami nie mam problemu tzn mieki pedal itp. a czy na vagu pokaze jezeli to bedzie ten czujnik?? _________________________________________________ Zdeniu dales mi do myslenia wiec poczytalem na forum i znalazlem cos o wymianie czujnika absu koles pisal ze jak wymienial lozyska to uszkodzil czujnik a mi ostatnio wymieniali dwa lozyska i jak sie okaze ze uszkodzili czujnik absu to ich chyba za...le. A ile taki czujniczek wogole kosztuje?
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
oki postaram sie wymienicjak najszybciej i dam znac czy pomoglo
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
Witam ostatnio mam problem z niunia mianowicie przy skręcaniu podczas powolnej (na postoju sie nie zdarzylo) jazdy cos zaczyna jakby buczec dzwiek podobny jakby cos sie wlaczalo jakas pompa na 2 sekundy i przestaje. dzieje sie to nie za kazdym razem i tylko przy skrecaniu w lewo choc ostatnio nawet przy dojezdzaniu do skrzyzowania tez zabuczalo i czuc bylo drgania na pedale hamulca jakby piachu ktos nawrzuckl miedzy klocki a tarcze. dzis dolalel plynu do wspomagania oczywiscie mineralnego bo byl ponizej minimum ale i tak co jakis czas zabuczy ale bardzo rzadko.pozdrawiam
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
wielkie dzieki kolego a znasz moze jakis dobry serwis w okolicach Koszalina albo Słupska
-
[ALL B5] Klima znów działa jak powinna
A ja mam takie pytanko czy bede w stanie sam wymienic ten filterek tzn czy po rokzreceniu nie wycieknie czynnik czy lepiej dac do serwisu zeby wymienili i uzupelnili czynnik
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
hehe czyli dopiero w srode
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No to ladnie widze fajna randke mieliscie a ja dzisiaj caly dzien bez autka jutro ma byc zrobiony przy okazji wyszly male luzy w zawieszeniu to od razu kazalem sobie zrobic mam nadzieje ze nastepnym razem to bedzie nas wiecej. na pewno 3 osoby bo ja dolacze