Treść opublikowana przez lorekA4
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Magia Posłuchałem się ludzi na forach zagranicznych, ściągnąłem z podanych linków i aktualizowałem.
-
[all b8] s4 2013
Elegancja!!!!!!!!! A hak ma?
-
[ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r
Mam takie same fotele Zazdraszczam koła
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Dziś traska do pracy 38km i wszystko działa
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Soft poszedł bez problemu z wersji 0022 na 0257 (wersja 3g high z hdd i joystickiem) czas aktualizacji 40min Teraz kolej na mapę, trzymajcie kciuki Mapa również poszła, 3 godzink i wszystko działa jak należy.
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Oooo, chłopaki pisali że z hdd poszło im od razu z 0022 na 0257. Teraz nie wiem co robić Dziś jest ten dzień. Dam znać wieczorem. Jak będzie cisza znaczy że uwaliłem navi i topię smutki
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
Już polubiane
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Oooo, chłopaki pisali że z hdd poszło im od razu z 0022 na 0257. Teraz nie wiem co robić
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A jak własności jezdne? Dobrze się prowadzi?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
To już wiem czego szukać
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jaki dokładnie rozmiar felgi ile cali, jaka szerokość, ET oraz jaka opona?
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
:decayed: Dziś była trasa 200km, autko świetnie jedzie. Każdy kto się waha niech pędzi do tunera. WARTO
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
Bucik ładny!!!! Teraz tylko przyczepności brakuje na 1,2 biegu Kucy wyszło 177,9 a Niutków 403
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
I jeszcze jedno, na naszym forum jest informacja że aktualizację softu trzeba robić po kolei wersjami. Natomiast na motortolku chłopaki pisali że robili od razu update z najstarszego softu 0022 na 0257 i wszystko pięknie poszło. Ja w niedzielę aktualizuję i dam znać czy idzie bez problemu. Moja wersja navi to 3G high (joystick + HDD) Doczytałem jeszcze ze update od najniższej wersji do najwyższej trzeba robić krop po kroku dla nawigacji 3g low (bez hdd)
-
Oklejenie tylnego dyfuzora folią carbon
Też miałem taką obawę na początku, ale znajomy twierdził że siądzie jak złoto.Na razie nic kompletnie się nie dzieje,nic się nie odkleja, wszystko jest w porządku,auto raz w tygodniu jest myte.Ciekawe jak po zimie -to mnie interesuje Oooo bardzo dobra wiadomość, więc umawiam się na oklejanie Firma nie da mi gwarancji i mówili że okleją na moją odpowiedzialność. 150zł można wydać nawet raz w roku
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
4 kanały literka Q - DZIAŁA!!!!!
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
Ja już wstępnie się umawiam na 30.08.2014. A4 B8 2.0TDI 143km, zobaczymy jak będzie latać po chipie
-
Oklejenie tylnego dyfuzora folią carbon
Hej, i jak carbon się trzyma i nie ma problemu przy wydechu? Byłem w firmie która okleja i powiedzieli że powierzchnia jest chropowata i może odłazić no i temperatura od wydechu może też negatywnie wpłynąć na okleinę. Jak jest u Ciebie?
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
Klima naprawiona, problemem okazała się wilgoć w układzie. Jeszcze raz odessali czynnik, wywołali próżnię na 15 min w celu usunięcia wilgoci i nabili ponownie czynnik, chłodzi aż miło.
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
Bawiłem się manualnie klapami i wygląda na to że elektronika jest sprawna a problem jest po stronie układu sprężająco-rozprężnego. Ręcznie ustawiałem klapy zimnego i gorącego powietrza po demontażu silniczków, nie dawało to żądanego efektu, powietrze jakie leciało w pozycji dla chłodzenia nie było zimne. Zastanawia mnie fakt czy rurka wchodząca w kokpit powinna być oszroniona, szron pojawia się na rurce za dławikiem, przed dławikiem jest gorąca. I tu pytanie do fachowców, czy tak powinno być, czy przemiana termodynamiczna nie powinna zachodzić w parowniku? A powodem zamarzającej rurki jest zapchany dławik? I jeszcze jedno, po wyjęciu korka do odgrzybiania, parownik nie był zimny
-
Klima bardzo słabo chłodzi a wiatraki chodza na max obrotach
Witam, klimatyzacja zaczęła nieprawidłowo pracować. Klimatronic dwustrefowy Z kartki mimo zadania LOW dla obu stref leci chłodno/ciepłe ale nie zimne powietrze jak wcześniej. W trybie manualnym najzimniejsze leci od strony kierowcy: na podszybiu i z lewej kratki, z konsoli środkowej i od strony pasażera leci znacznie cieplejsze powietrze. W trybie AUTO też jest odczuwalna różnica lewa prawa strona ale jest znacznie mniejsza niż na manualu Jadąc na trasie w upale prawie się ugotowaliśmy Co sprawdziłem: 1. Klima nabita 2. Wentylator sprawny 3. Rura wchodząca w kabinę zimna jak diabli 4. Ciśnienie w układzie po załączeniu klimy z 6 wskakuje do 14 potem spada do 11 i utrzymuje się na tym poziomie 5. Test klap, wentylatorów itp wraz z adaptacją wykonany 6. Błąd jaki wyskakuje: Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 820 043 AA Component: A4 Klimaautomat 1424 Coding: 00000 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01336 - Data Bus for Comfort System 80-00 - Single-Wire Operation Mimo kasowania błąd powraca Proszę o pomoc, jestem w DE a we wtorek powrót. Może uda się coś zaradzić.
-
Dziwne zachowanie multitronic
Miałem to samo, na 99% sterownik, Bart-S Ci pomoże
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
Odświeżam temat, obecnie na all....o pojawił się laser po 200zł. Właśnie wymieniłem i śmiga wyśmienicie. Film jak wymienić dostępny tu: Sama wymiana bardzo prosta, tylko trzeba pamiętać o usunięciu cyny z taśmy w dwóch miejscach, oryginalnie nie ma tam połączenia. Miłej pracy koledzy
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
Hej, macie namiary na Tomnika?
-
[B6 AVF] Problem z jazdą
Witam, te problemy z odpaleniem silnika występują tylko na nagrzanym silniku, czy na zimnym też? Jeśli tylko na nagrzanym to winne może być koło dwumasowe - u mnie tak było, wymieniłem na nowe i auto nie do poznania :>