Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja pojutrze jade do serwisu na przegladzik :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
jakbym piwko mial przywiezc to bym wzial busa chyba takze tylko mocne alko
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
Tak jak na poprzednim zlocie ogolnopolskim, tak tez teraz oferuje tansze ceny alkoholi dla uczestnikow zlotu. Asortyment jest szeroki, podaje ceny przykladowych alkoholi, prosze zamowienia i wszelkie zapytania pisac najlepiej na PW :gwizdanie: Finlandia 0,50L - 29 zl Finlandia 0,70L - 40 zl Maximus 0,50L - 23 zl Maximus 0,70L - 31 zl Bols 0,50L - 20 zl Bols 0,70L - 29 zl Wyborowa 0,50L - 21 zl Wyborowa 0,70L - 29 zl Pan Tadeusz 0,50L - 23,50 zl Pan Tadeusz 0,70L - 33 Johnnie Walker Red 0,70L - 55 zl Jack Daniels 0,70L - 76 zl Ballantines 0,70L - 52 pozdrawiam p.s. OT kto ile wypije a ile nie, moga tez byc tu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: mozna by duzo pisac o dawaniu ciala by można ale później -wieczorem zajrze bo wyjeżdżam a nie moge sie spóźnić bo to źle widziane. Do wieczora no wieczorem pewnie wiecej osob jeszcze bedzie, to szydera bedzie szla na calego, a wiec do wieczora
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: mozna by duzo pisac o dawaniu ciala
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie rozsypani, wszyscy razem, ale najpierw w KC a pozniej pod M1 bedzie napewno jeszcze, moze nawet z dwa i dodatkowo moze jeszcze gokarty :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc malutka, czemu Cie na spocie wczoraj nie bylo :gwizdanie: cześć kurfa myślałam że zdąże ale dopiero po 18-stej z pracy wróciłam Gratuluje GWIAZDKI dziekuje trzeba bylo pisac do kogos jak skonczylas prace, bys dojechala, bo troche tam i gdzie indziej stalismy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc malutka, czemu Cie na spocie wczoraj nie bylo :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc, zapraszamy do udzielania sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czesc znow
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: :mysli: tylko nie mow ze nie pamietasz [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 13:23_________________________________________________a tak na powaznie to od Kuredu dostalem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a są Twoje w bieliźnie :kox: a chcesz ? ja mam jego fotki w bieliznie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niespodzianka a o ktorej tak mniej wiecej ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem jeszcze ... Ty lepiej myśl nad obiadem bo gości będziesz miał z tego co wiem :gwizdanie: gosci ? myslalem ze tylko Nikus, kto jeszcze ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez niemaly a no rzeczywiście ..... no.. i co tam Madasek, co na obiadek masz dzisiaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez niemaly
-
[ALL B7] B7 TEIN Super Street Damper fotostory by Vario-Tech (B6) też podejdzie
a ja szukam opinii o Tein Basic Damper, jest ona z regulacja wysokosci, ale bez regulacji twardosci, jak to sie sprawuje ? ma to ktos ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do czwartku nie bede juz pil tutaj bede, bede, z malymi przerwami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet do domu nie wrocilem to juz Mnie kumple wzieli na picie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zebym Cie nie musial zbierac z ziemi jak Nikusia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziekuje :decayed: na dniach bede gratulowal i Tobie :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak chcesz to zapraszam... dzisiaj lece do Koła i do Turku w drodze powrotnej musze zahaczyc o Konin wpadasz na papierosa ? :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a skad Ty wiesz takie rzeczy :polew: :polew: wogole czemu nikogo nie ma i nikt nic nie pisze a mowilem Wam o nowej kolezance ? :polew: