Treść opublikowana przez Adas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mam nadzieje że wreście się poznamy ... W Bukowinie się to nam jakoś nie udało ... hmm to z Toba gralem w pilkarzyki ? [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________czy z kim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.dailymotion.pl/video/x26u0r_usher-dot-com-vida-guerra-video_music :naughty:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
co tam Panowie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja sobie ide spac do juterka :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo brzydki kawal nikus
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo kto rano wstaje.. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________temu bog piwo daje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa no to oczywiście że trza się zgadać na wypadzik .... spadam spać powoli bo skoro świt trza wstać ok 10 godz ja o 4:30 do pracki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z poczatku a2 od Twojej strony[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________ hmmm... jajo? jak Ty się odzywasz do starszego wlasnie.. mlodziki za grosz szacunku nie maja [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________Suli na rej. EL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm... jajo? a ten jak zwykle niegrzeczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mieliscie po Mnie wpasc i co :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:32_________________________________________________ uwazaj na srebrnego passata
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bierzcie kregle ze soba i wpadajcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam Pany ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co na nk siedzisz cały czas a nie na forum? co Ty, nie siedze tam, po prostu jest wlaczone tutaj siedze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike co Cie nie ma na gg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=62914&sec :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam jestem grzeczny chłopak... ale pewnie Adaś zaraz coś napisze :naughty: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:59_________________________________________________a jest tu jakis cwaniak ? jes a co ?? to jak brajlem napisac "nie dotykac, urzadzenie elektryczne" ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam jestem grzeczny chłopak... ale pewnie Adaś zaraz coś napisze :naughty: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:59_________________________________________________a jest tu jakis cwaniak ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bol anginy czy nie picia alkoholu ? chyba niepicie bardziej boli tez mi sie tak wydaje [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 12:16_________________________________________________siema Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bol anginy czy nie picia alkoholu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pije od srody bo angine mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak fundusze pozwola to w przyszlosci tez sobie lekko zawieche w dol zrobie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zadna babcia, moj kolega
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 08:56_________________________________________________przedwczoraj wzialem bmw 6 3,5 :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a na jak dlugo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Patryk