Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Mam nadzieje że wreście się poznamy ... W Bukowinie się to nam jakoś nie udało ... hmm to z Toba gralem w pilkarzyki ? [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________czy z kim
  2. http://www.dailymotion.pl/video/x26u0r_usher-dot-com-vida-guerra-video_music :naughty:
  3. to ja sobie ide spac do juterka :hi: :hi:
  4. bardzo brzydki kawal nikus
  5. bo kto rano wstaje.. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________temu bog piwo daje
  6. aaa no to oczywiście że trza się zgadać na wypadzik .... spadam spać powoli bo skoro świt trza wstać ok 10 godz ja o 4:30 do pracki
  7. z poczatku a2 od Twojej strony[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________ hmmm... jajo? jak Ty się odzywasz do starszego wlasnie.. mlodziki za grosz szacunku nie maja [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________Suli na rej. EL
  8. hmmm... jajo? a ten jak zwykle niegrzeczny
  9. mieliscie po Mnie wpasc i co :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:32_________________________________________________ uwazaj na srebrnego passata
  10. bierzcie kregle ze soba i wpadajcie
  11. co tam Pany ?
  12. a Ty co na nk siedzisz cały czas a nie na forum? co Ty, nie siedze tam, po prostu jest wlaczone tutaj siedze
  13. nike co Cie nie ma na gg
  14. http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=62914&sec :polew: :polew:
  15. ja tam jestem grzeczny chłopak... ale pewnie Adaś zaraz coś napisze :naughty: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:59_________________________________________________a jest tu jakis cwaniak ? jes a co ?? to jak brajlem napisac "nie dotykac, urzadzenie elektryczne" ?
  16. ja tam jestem grzeczny chłopak... ale pewnie Adaś zaraz coś napisze :naughty: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 17:59_________________________________________________a jest tu jakis cwaniak ?
  17. bol anginy czy nie picia alkoholu ? chyba niepicie bardziej boli tez mi sie tak wydaje [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 12:16_________________________________________________siema Madas
  18. bol anginy czy nie picia alkoholu ?
  19. nie pije od srody bo angine mam
  20. jak fundusze pozwola to w przyszlosci tez sobie lekko zawieche w dol zrobie
  21. zadna babcia, moj kolega
  22. [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 08:56_________________________________________________przedwczoraj wzialem bmw 6 3,5 :decayed:
  23. a na jak dlugo ?
  24. siema Patryk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.