Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale futro tylko sztuczne [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________ to na zgodę... cześć Patryk i Adaś no siema co jest ? :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mlodszy starszego ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:36_________________________________________________i sobie poszedl to się nie przywitamy dziś chyba to moze jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ghost
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wchodza wychodza ja rozumiem w innej sytuacji, ale tutaj ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Ive [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:40_________________________________________________co jest z tymi ludzmi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten jest spoko i nie dotyka mojego stefana :polew: a Ty co nie przywitasz sie ? to nie wiesz, że początkujący powinien witać władce postów? a mlodszy starszego ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:36_________________________________________________i sobie poszedl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten jest spoko i nie dotyka mojego stefana :polew: a Ty co nie przywitasz sie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten jest spoko i nie dotyka mojego stefana :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema no siema :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________i co Mnie mlody podgladasz na nk, dawno nie widziales tego pijaka co ? :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jest ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa lepiej :slina: :slina: :slina: ja nie moge pic narazie bo na antybiotykach jade a tak bym sie schlal :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i bez piwa, to tez tak jakos dziwnie Mi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jest ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 21:56_________________________________________________haha za co robi kropkiem sie zaopiekowales ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dasz radę Adas ....wierzymy w Ciebie ja nei wierze teraz nie no, ostatnio mi przelozyli szkole, ale teraz juz mam a obiecalem sobie ze wezme sie teraz za szkole
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to mam rzut beretem :gwizdanie: a ja mam bliżej do KC :gwizdanie: ja tu i tu mam bliziutko :gwizdanie: i na Jerzego też rzut beretem :gwizdanie: Ty to masz wszędzie blisko Zazdroszczę Ci mi to miejsce obojetnie, wszedzie bym dojechal, tylko kurcze czemu akurat taki rozpis weekendow, koliduje mi ze szkola
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja nawet na zawieche nie mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to porezales
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fan co Ty masz za auto w podpisie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale o ktorej sie nie spodziewales
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jest tu jakis cfaniak ? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 01:10_________________________________________________kurde.. co kiedys pisalem ze dostalem po dupci od S4 w B5, on ma takie same felgi jak Ja :polew: cholera a nikt ich mial nie miec :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 01:12_________________________________________________i to jeszcze w moim malym Tureczku :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 01:14_________________________________________________ah.. co za niefart, upuscilem piwo przed domem bedzie plama :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie zgrywam z aparatu wspomnienia ktorych nie mam z ostatnich 3 dni :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siemaneczko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesolych swiat Panowie i Panie to ja ide dalej pic