Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ale futro tylko sztuczne [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________ to na zgodę... cześć Patryk i Adaś no siema co jest ? :polew:
  2. a mlodszy starszego ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:36_________________________________________________i sobie poszedl to się nie przywitamy dziś chyba to moze jutro
  3. siema ghost
  4. no wchodza wychodza ja rozumiem w innej sytuacji, ale tutaj ?
  5. siema Ive [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:40_________________________________________________co jest z tymi ludzmi
  6. ten jest spoko i nie dotyka mojego stefana :polew: a Ty co nie przywitasz sie ? to nie wiesz, że początkujący powinien witać władce postów? a mlodszy starszego ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:36_________________________________________________i sobie poszedl
  7. ten jest spoko i nie dotyka mojego stefana :polew: a Ty co nie przywitasz sie ?
  8. ten jest spoko i nie dotyka mojego stefana :polew:
  9. siema no siema :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________i co Mnie mlody podgladasz na nk, dawno nie widziales tego pijaka co ? :decayed:
  10. co jest ?
  11. taaa lepiej :slina: :slina: :slina: ja nie moge pic narazie bo na antybiotykach jade a tak bym sie schlal :polew:
  12. i bez piwa, to tez tak jakos dziwnie Mi
  13. co jest ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 21:56_________________________________________________haha za co robi kropkiem sie zaopiekowales ?
  14. dasz radę Adas ....wierzymy w Ciebie ja nei wierze teraz nie no, ostatnio mi przelozyli szkole, ale teraz juz mam a obiecalem sobie ze wezme sie teraz za szkole
  15. ja to mam rzut beretem :gwizdanie: a ja mam bliżej do KC :gwizdanie: ja tu i tu mam bliziutko :gwizdanie: i na Jerzego też rzut beretem :gwizdanie: Ty to masz wszędzie blisko Zazdroszczę Ci mi to miejsce obojetnie, wszedzie bym dojechal, tylko kurcze czemu akurat taki rozpis weekendow, koliduje mi ze szkola
  16. Ja nawet na zawieche nie mam
  17. :polew: :polew: :polew:
  18. to porezales
  19. fan co Ty masz za auto w podpisie
  20. no ale o ktorej sie nie spodziewales
  21. a jest tu jakis cfaniak ? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 01:10_________________________________________________kurde.. co kiedys pisalem ze dostalem po dupci od S4 w B5, on ma takie same felgi jak Ja :polew: cholera a nikt ich mial nie miec :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 01:12_________________________________________________i to jeszcze w moim malym Tureczku :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 01:14_________________________________________________ah.. co za niefart, upuscilem piwo przed domem bedzie plama :gwizdanie:
  22. wlasnie zgrywam z aparatu wspomnienia ktorych nie mam z ostatnich 3 dni :polew:
  23. :hi: siemaneczko
  24. Wesolych swiat Panowie i Panie to ja ide dalej pic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.