Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podziel sie kanapka :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:37_________________________________________________kurcze ale mi ta karta graficzna halasu robi, zaraz ją wypieprze :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:39_________________________________________________siema VoMiT, co tam ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jestem znow
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na tvn ? to ja ide sobie ogladnac bede po
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na tvn ?
-
[ALL B5] Czy te felgi będą pasowały ?
to spytaj sprzedajacego o ET, cena jest nawet ok, ciekawe jak faktycznie te opony wygladaja, popros o wiecej zdjec, wszystkich felg, moze inne maja male ryski..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale już wogule czy odcinek Patryk opowiadaj co to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to ? serial jakis ? o czym ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive co tam ? :naughty: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________ to trzeba lodowke zamontowac u gory
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i juz wrociles ? :polew: jakie spalanie ? :polew: łodrzutowiec mam - firma zwraca koszty ale znaczek z przodu audi jest ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i juz wrociles ? :polew: jakie spalanie ? :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale wbijanie harpuna w sąsiada teraz w modzie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:13_________________________________________________ :shocked: no ten sobie idzie ale ja jestem no.. co tam ? :naughty: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: no ten sobie idzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nadzieja to jedyne co nam zostalo :gwizdanie: znając mnie zacznę pracować i znowu nie będę pił to teraz nie pracujesz czy jak ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myslec to ja wciaz mysle o laskach, a pije to tak przy okazji ja pije bo życie jest do du..py i pije żeby zapomnieć jak bardzo. :gwizdanie: ale dobra dupka nie jest zla :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze codziennie wieczorem mam zamiar jakis film obejrzec, ale jak wejde na forum to juz pozniej za pozno jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myslec to ja wciaz mysle o laskach, a pije to tak przy okazji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michal zdecydowanie AA
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tekst miesiąca - tekst kazdego dnia raczej tekst miesiąca - tekst miesiąca - tekst kazdego dnia raczej raczej dnia :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tekst miesiąca - tekst kazdego dnia raczej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez to sobie codziennie powtarzam zapisujemy sie do AA? [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 21:56_________________________________________________ :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mialem juz dzisiaj nie pic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Mala :> Sie masz Wielki prawie metr dziewiecdziesiat wiec moze byc No to jak bym chciała Ci sprzedać strzała to musiałabym podskoczyć lub wejść na drabine!! :polew: to faktycznie Malutka jestes [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:34_________________________________________________ 2.7 BiTurbo 265KM a niuta nie wiem bo mialem troche problemy z jedna taka ale zrypalem bo wpadlem w koleiny na jedynce i mnie zaczelo znosic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile S4 w B5 ma KM i Nm ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lece, bede pozniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :>