Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć cwaniak co tam :gwizdanie: :gwizdanie: kiepawo ;( jak to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuredu :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z nowosci to nowe piwo otworzylem czyli nic nowego :tongue4: juz nie mow ze taki monotonny jestem :tongue4: monotonny nie tylko smakosz piwa :polew: smakosz - degustator :gwizdanie: :gwizdanie: to cos jak Ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive nam trawki rysuje nie rysuje tylko obrysowuje krzywo [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:44_________________________________________________z nerwów dodam :gwizdanie: jakich nerwow :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ive nam trawki rysuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Ive jak Ty to dojrzales :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raczej kopa :polew: to za to chcesz go kopać a za cos innego ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raczej kopa :polew: [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:37_________________________________________________a to znacie ? <robin>wie ktoś dlaczego batman miał 5 z WF-u? <ada>bo nosił strój? :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co ? bez zawiasu kropka dostane ? :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee tak po prostu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaka trawka :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no, jednoczesnie to nie, na zmiane :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu piweczko wlasnie nie wiem kiedy odstawie ja odstawiam po kazdym lyku... :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:18_________________________________________________zle sie pisze na klawiaturze z piwem w reku :naughty: ja siedze na sofie i sobie trzymam przy klawiaturze [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 21:22_________________________________________________z piwem sie wszystko dobrze robi :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu piweczko wlasnie nie wiem kiedy odstawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zdrowko :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czolem i czesc :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ah... heinekenik mniam :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale wiocha, nie ma grzanych d*p, pewnie dlatego nie możesz tych jajek znaleźć... :gwizdanie: a co maja jajka do grzania tylka :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany.. tu macie ladnie http://slovik.ownlog.com/1322283,komentarze.html :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kiedy Ci bedzie malowac jajka? :gwizdanie: pewnie jak je kiedyś znajdzie... :polew: jeeeebaaaanyyy ale chyba mnie z Adasiem pomyliłeś? ej ! cwaniak !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://img88.imageshack.us/img88/6340/slina3bf4.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://photos.nasza-klasa.pl/719892/31/main/dd7212382f.jpeg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dlaczego jeszcze nie ma ich na forum bo kradna auta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest fota robiona przez mojego znajomego przy kominach elektrowni w Turku