Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
po prostu zmiękła ci faja Nie z takimi kozakami sie miało doczynienia :guma: wiedziałem, że mnie nie zawiedziesz i doczekam się jeszcze dzisiaj riposty :>
-
Spoty Olsztyńskie
po prostu zmiękła ci faja
-
Spoty Olsztyńskie
Sorry VIPie zachowałem sie jak gowniarz obiecuje ze to sie już wiecej nie powtorzy, a takze bede ponosił konsekwencje swoich słow i czynow tak aby godnie reprezentowac tak elitarny klub jakim z pewnościa jest A4-klub :a4fan: Miod cukier cukier ... :decayed: wazelina
-
Spoty Olsztyńskie
:laghing2:
-
Spoty Olsztyńskie
zajączek baczność!!! :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
to się odgryzł
-
Spoty Olsztyńskie
nie wierzę żeby taki kozaczek jak Zbyszek nie zjawił sie w kaletce
-
Spoty Olsztyńskie
Patryk na serio nie przyjedziesz do Kaletki??? [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 19:58_________________________________________________ a jakie byś chciał? :>
-
Spoty Olsztyńskie
hey pytki co tu taka cisza??? odpoczywacie po wczorajszym spamowaniu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
dzięki za wiosennego spota :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
to możesz mieć tylko do siebie żal że ją tak wychowałeś- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :> - Nowicjusz - wątek powitalny