Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
siemka pytki
-
Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza :gwizdanie:? czyżby zajączek na urlop wyjechał
-
Spoty Olsztyńskie
:tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
he, mieszanki mają to do siebie, że pięknie wchodzą, ale dłuuuuuugo nie chcą z krwi i głowy wyparować to fakt :>
-
Spoty Olsztyńskie
takie drugiego to jak igły w stogu.............. :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
widzę że się nic nie zmieniło zajączek nadal największym spamerem A4-klub.pl :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, dopiero zaczynam powietrza łapać :> ostatnie trzy tygodnie miałem ciężkie
-
Spoty Olsztyńskie
Grześ stary haker, poradzi sobie :>
-
Spoty Olsztyńskie
:naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
ooo widzę że gruba impreza była :> tylko pozazdrościć niestety nie mogłem wpaść bo miałem rodzinną imprezkę na pewno nie mniej zajebistą od klubowej za tydzień w sobotę idę na wesele więc na spot też nie będę w stanie zajechać, ale za to na kolejny choćby skały srały to przyjadę. pozdro dla wszystkich :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
siemka ludziska no niestety ostatnio jestem tak zarobiony ze nie mam nawet czasu na forum posiedziec Adrian a co ty w Ostródzie tak często bywasz :>
-
Spoty Olsztyńskie
no no no wpadnę na pewno
-
Spoty Olsztyńskie
za***ista fura :> http://www.allegro.pl/item1009771390_audi_tt_s_coupe_mp3_pilot_zdalne_ster_120cm_gw.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
o 29minet spóźnione ale mimo wszystko najlepszego Zbychu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba było krzyczeć że jedziecie do Ostródy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
oooo kwiatko sie pojawił siemka wszystkim :>
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.a4-klub.pl/smf/ostroda_witam-t130893.0.html :>