Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :a4fan: :a4fan: :> :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza???- Spoty Olsztyńskie
heh miałem na myśli drugie- Spoty Olsztyńskie
kolejne oooo nom, może w końcu będę miał z kim na spoty latać- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ziomka na forum i zapraszam na spoty :oklaski: :a4fan:- Spoty Olsztyńskie
to se pogadali http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156857.0 :good: :kox: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :a4fan:- Spoty Olsztyńskie
już byłem nawet zapisany ale niestety wypadł mi nieplanowany wydatek i musiałem zrezygnować ;(- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszam na spoty :>- Spoty Olsztyńskie
w wielkim mieście :polew:- Spoty Olsztyńskie
siema gdzieś ty był jak cię nie było? i tu i tam jak to w wakacje- Spoty Olsztyńskie
siemka ludziska- Karaoke
Z tym wrzuceniem to nie będzie takie proste bo folder ma ponad 3 i pół giga podziel na paczki Spróbuję ale dziś nie dam rady to w weekend się pobawię masz kawałki z linią melodyjną czy bez? w necie nie mogę znaleźć piosenek z linią wszystko co udało mi się ściągnąć jest bez.- Karaoke
Z tym wrzuceniem to nie będzie takie proste bo folder ma ponad 3 i pół giga podziel na paczki- Karaoke
niestety nie jadę na letni ;( poza tym potrzebuje karaoke na nastepny weekend. Może wrzuciłbyś te kawałki co masz na jakis serwer???- Karaoke
ściągnąłem KaraFun całkiem całkiem programik :> masz jakąś stronkę z której można zassać piosenki??? Niestety nie znam żadnej dobrej stronki bo wszystkie piosenki które mam dostałem od kumpla a powiedz mi w jakim formacie szukać plików aby był podkład muzyczny i tekst?- Spoty Olsztyńskie
ja akurat będę na poprawinach :kox: brajdak się żeni :>- Karaoke
ściągnąłem KaraFun całkiem całkiem programik :> masz jakąś stronkę z której można zassać piosenki???- Karaoke
Szukam jakiegoś dobrego i prostego w obsłudze programu do karaoke. Co byście polecili?- Spoty Olsztyńskie
tez tak myslałem ze juz ban poleciał ale widze Karol zyje Najwazniejsze ze zona powiedziała ze bedzie Karola puszczac z nami na piwo :dance: dajcie chłopakowi spokój, po kaletce dochodził do siebie trzy dni to po weselu pewnie z tydzień potrzebuje- Spoty Olsztyńskie
najlepszego Karol :good: :>- Spoty Olsztyńskie
tylko 1.6 dawaj fote- Spoty Olsztyńskie
Audi a co innego tyle że A3 :good: :good:- Spoty Olsztyńskie
i co Grześ namierzyłeś coś?? [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 00:27_________________________________________________ mi sie chwalił że z niejakim taktusiem spływał- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszam na spoty :> :a4fan: :a4fan: - Spoty Olsztyńskie