Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
DZISIAJ GODZINA 14.00 POD TP SA NA ROGU DWORCOWA/PILSUDSKIEGO odbedzie sie spocik akp, czy ktos zawita? Prawdopodobnie spocik przeniesie sie gdzies za miasto, bedzie mozna upiec kielbaske z grilla :> Do zobaczenia
-
Spoty Olsztyńskie
kurcze a ja akurat w tym tygodniu pracuje na drugiej zmianie. Taktuś w niedziele chlopaki z akp cos organizuja, jakiegos grilla czy cos. Moze przylaczymy sie?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej??? [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki OLga skoro jesteś takim specem od grila może masz dobry patent na rozpalenie grila bez użycia rozpałki? No i oczywiście żeby nie trzeba było za dużo dmuchać :>
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
((( W finale im dokopiemy!!!!!
-
Spoty Olsztyńskie
Co tutaj tak cicho? Moze by sie spotkal? Jest ktoś chętny na spocik?
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
zdecydowanie Zywiec + chipsy Najlepiej Lays Paprykowe, ewentualnie orzeszki ziemne solone firmy Aromat;))
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
Pewne jest ze bedzie zaciety pojedynek i na pewno nie bedzie latwo dokopac germancom. Osobiscie uwazam ze nasza reprezentacja jest w stanie wygrac z niemcami. Przed meczem z portugalia tez prawie wszyscy twierdzili ze dostaniemy po d*pie a jak sie skonczyło:)))) Pózniej rewanz i remis:) POLSKA GORA!!
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Wielkie dzieki HUGO :>
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Skrzypek, mój też i już mnie zżera trema, będzie nas dwóch o ile dobrze licze to czwórka:))) ja moja żona (Iwonka) ty i twoje +1:) Trema? Jaka tam trema, czym tu się stresować, przecież tam będą sami swoi:) Nies poradzimy sobie No właśnie - prośba do Hugo (bo chyba ty edytowałeś ostatni listę uczestników) czy mógłbyś moje +1 zmienić na Skrzypek + Iwonka? Będę bardzo wdzięczny. Iwonka lepiej wygląda jak +1:))
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Dwuosobowy pokoik poproszę dla mnie i dla mojej żonki, tylko żeby było wygodne łóżeczko;))) To będzie mój pierwszy raz - zlocik oczywiście hehehe:):)
-
Spoty Olsztyńskie
Witam! Chętnie przezyłbym ten pierwszy raz:) Chodzi mi o spocik oczywiście:)
-
[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)
ja tez sie z tym wszystkim zgadzam tylko moje fundusze obecnie kuleja takze pewnie troche to potrwa zanim odswierze autko z moich wyliczen wynika ze aby to wszystko zrobic to trzeba miec ze 2000pln ;(
-
[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)
hak jest demontowany, praktycznie jeszcze nie mialem potrzeby go zakładać. dzięki wszystkim za uwagi :> pozdr
-
[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)
Jak na razie to nie ma żadnych specjalnych dodatków. Kupiłem ją w kwietniu, sprawuje sie rewelacyjnie. Z czasem na pewno przybędą alu, w planach również ksenony itp. Będę na bieżąco informował o zmianach. Motor - 1.9 TDI 1Z 90Km Kolor - bakłażan Pochodzenie - okolice Monachium http://img252.imageshack.us/my.php?image=imgp0156xo8.jpg http://img504.imageshack.us/my.php?image=imgp0159mg1.jpg http://img48.imageshack.us/my.php?image=imgp0158zi7.jpg http://img169.imageshack.us/my.php?image=imgp0164lx3.jpg
-
[1.9 TDI 90km] Olsztyn - wymiana paska rozrządu
Dwa miesiące temu sprowadziłem sobie autko. Właśnie mam zamiar wymienić pasek rozrządu. Zadzwoniłem do servisu i tam mi zaśpiewali 2000zł :shocked: . Czy wymiana paska faktycznie tyle kosztuje??? Czy warto zaoszczędzić i zrobić to w jakims warsztacie? I ile można zaoszczędzić? Z góry wielkie dzięki za pomoc. uzupełnij profil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Własnie kupiłem A4 1.9 TDI '95, kolor kameleon. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu. Postanowiłem wstapic na forum aby poznac innnych uzytkowników tego autka, no i jestem:)) Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
-
[A4 1.6] wskaznik paliwa i kontrolka rezerwy problem.
Witam! Mam podobny problem w swoim Audiku. Chodzi o to, że wskazówka nie schodzi na zero. Nawet jak mam pusty zbiornik to pokazuje że jeszcze 1/4 zbiornika paliwa jest. Co to moze byc? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 16-04-2007, 23:54 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum
-
Spoty Olsztyńskie
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTY OLSZTYŃSKIE SPOTY odbywają się na parkingu przy zjeździe na Ruś OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! A tutaj wspomnienie z jednego ze spotów piwnych