Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. DZISIAJ GODZINA 14.00 POD TP SA NA ROGU DWORCOWA/PILSUDSKIEGO odbedzie sie spocik akp, czy ktos zawita? Prawdopodobnie spocik przeniesie sie gdzies za miasto, bedzie mozna upiec kielbaske z grilla :> Do zobaczenia
  2. kurcze a ja akurat w tym tygodniu pracuje na drugiej zmianie. Taktuś w niedziele chlopaki z akp cos organizuja, jakiegos grilla czy cos. Moze przylaczymy sie?
  3. w temacie grila jestem profesjonalista.... w TT tak sie to robi, ktos potrafi lepiej??? [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:12:23_________________________________________________do wykonania grila potrzeba: 2 wieszaki, 4 szuflady i kij (lub czesc ) od szczotki OLga skoro jesteś takim specem od grila może masz dobry patent na rozpalenie grila bez użycia rozpałki? No i oczywiście żeby nie trzeba było za dużo dmuchać :>
  4. ((( W finale im dokopiemy!!!!!
  5. Co tutaj tak cicho? Moze by sie spotkal? Jest ktoś chętny na spocik?
  6. zdecydowanie Zywiec + chipsy Najlepiej Lays Paprykowe, ewentualnie orzeszki ziemne solone firmy Aromat;))
  7. Pewne jest ze bedzie zaciety pojedynek i na pewno nie bedzie latwo dokopac germancom. Osobiscie uwazam ze nasza reprezentacja jest w stanie wygrac z niemcami. Przed meczem z portugalia tez prawie wszyscy twierdzili ze dostaniemy po d*pie a jak sie skonczyło:)))) Pózniej rewanz i remis:) POLSKA GORA!!
  8. Skrzypek, mój też i już mnie zżera trema, będzie nas dwóch o ile dobrze licze to czwórka:))) ja moja żona (Iwonka) ty i twoje +1:) Trema? Jaka tam trema, czym tu się stresować, przecież tam będą sami swoi:) Nies poradzimy sobie No właśnie - prośba do Hugo (bo chyba ty edytowałeś ostatni listę uczestników) czy mógłbyś moje +1 zmienić na Skrzypek + Iwonka? Będę bardzo wdzięczny. Iwonka lepiej wygląda jak +1:))
  9. Dwuosobowy pokoik poproszę dla mnie i dla mojej żonki, tylko żeby było wygodne łóżeczko;))) To będzie mój pierwszy raz - zlocik oczywiście hehehe:):)
  10. Witam! Chętnie przezyłbym ten pierwszy raz:) Chodzi mi o spocik oczywiście:)
  11. ja tez sie z tym wszystkim zgadzam tylko moje fundusze obecnie kuleja takze pewnie troche to potrwa zanim odswierze autko z moich wyliczen wynika ze aby to wszystko zrobic to trzeba miec ze 2000pln ;(
  12. hak jest demontowany, praktycznie jeszcze nie mialem potrzeby go zakładać. dzięki wszystkim za uwagi :> pozdr
  13. Jak na razie to nie ma żadnych specjalnych dodatków. Kupiłem ją w kwietniu, sprawuje sie rewelacyjnie. Z czasem na pewno przybędą alu, w planach również ksenony itp. Będę na bieżąco informował o zmianach. Motor - 1.9 TDI 1Z 90Km Kolor - bakłażan Pochodzenie - okolice Monachium http://img252.imageshack.us/my.php?image=imgp0156xo8.jpg http://img504.imageshack.us/my.php?image=imgp0159mg1.jpg http://img48.imageshack.us/my.php?image=imgp0158zi7.jpg http://img169.imageshack.us/my.php?image=imgp0164lx3.jpg
  14. Dwa miesiące temu sprowadziłem sobie autko. Właśnie mam zamiar wymienić pasek rozrządu. Zadzwoniłem do servisu i tam mi zaśpiewali 2000zł :shocked: . Czy wymiana paska faktycznie tyle kosztuje??? Czy warto zaoszczędzić i zrobić to w jakims warsztacie? I ile można zaoszczędzić? Z góry wielkie dzięki za pomoc. uzupełnij profil
  15. Witam! Własnie kupiłem A4 1.9 TDI '95, kolor kameleon. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu. Postanowiłem wstapic na forum aby poznac innnych uzytkowników tego autka, no i jestem:)) Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
  16. Witam! Mam podobny problem w swoim Audiku. Chodzi o to, że wskazówka nie schodzi na zero. Nawet jak mam pusty zbiornik to pokazuje że jeszcze 1/4 zbiornika paliwa jest. Co to moze byc? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 16-04-2007, 23:54 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum
  17. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTY OLSZTYŃSKIE SPOTY odbywają się na parkingu przy zjeździe na Ruś OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! A tutaj wspomnienie z jednego ze spotów piwnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.