Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. w B5 oparcie przykręcone jest śrubami nie wydaje mi się aby w B6 było inaczej . poszukaj dobrze śrub.
  2. najlepszym rozwiazanie według mnie to poprostu zamocowac przewozony element tak aby nie "latał" po bagazniku :gwizdanie:
  3. taktuś uaktualnij date spocika na podwieszonym;)
  4. Doszło, doszło przepraszam, ze się nie odzywałem, jestem na forum z doskoku. Słuchaj, na spocie 22. 02. obgadam tą sprawę z ludźmi, ja jestem na TAK. Konkrety po spocie. co wy tacy tajemniczy??? :gwizdanie:
  5. ojj było :polew: [br] Bo jak balować, to do świtu :beer1: no tak, a później budzisz się rano przekonany, że jesteś w swoim łóżku a tu............. . :polew: :polew: :polew:
  6. już nie mogę się doczekać :> :a4fan:
  7. ojj było :polew: [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:15_________________________________________________ całkowita prawda, poczekamy do wiosny i wtedy będziesz miał okazję sie wkupić :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:16_________________________________________________ taktuś, zapomniałeś o nieznajomych z bordoAvanta :>
  8. Witamy jestem jednak staroświecki i uważam, że na wkupne to nie link tylko krówka... :oklaski: hehe popieram!!! :polew:
  9. witam witam kolegę :> :> :>
  10. ale ja też lubię pączki :gwizdanie:
  11. no i po spociku;) dzieki wszystkim za miłe spotkanie mam nadzieję, że następnym razem będzie jeszcze więcej użytkowników tutaj wrzuciłem kilka fotek :> http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot08022009SpotyCoDwaTygodniePodUraniaNajblizszy15LutyGodzina#
  12. Odnoszę wrażenie jakby na AKP zastała cisza :gwizdanie: Wcześniej to właśnie tam cały czas coś się działo a teraz :a4fan: górą :> Aby tak dalej :> :> Taktuś, koledzy z AKP czekają na twoje zaproszenie na spocika [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 18:15_________________________________________________ zabieraj na spocika całą rodzine :> :> :>
  13. jeszcze wszystko przed nami :> to dopiero pierwsza wersja a jak czas pozwoli będą następne mam nadzieję lepsiejsze a i jeszcze jedno, twoja sugestia była nieco inna chyba lepsza od tej oficjalnej :polew: Chłe, chłe, chłe, fotka Pameli Anderson trzymającej logo Audi chyba tu nie przejdzie , ciekawe jak będzie z frekwencją, możliwości naszego regionu to spoko około 20-tu audiczek, z resztą nie ważna ilość tylko jakość, ważne żeby wyklarowała się stała mocna ekipa, czego konsekwencją będzie status klubowicza dla najaktywniejszych i umocnienie pozycji naszego regionu na forum ogólnopolskim wydaje mi się, że jeśli spociki będą odbywały się regularnie to i więcej osób będzie w nich uczestniczyło
  14. jeszcze wszystko przed nami :> to dopiero pierwsza wersja a jak czas pozwoli będą następne mam nadzieję lepsiejsze a i jeszcze jedno, twoja sugestia była nieco inna chyba lepsza od tej oficjalnej :polew:
  15. o kurcze co tu sie dzieje jaki tu hałas juz dawno nie bylo tak tłoczno :> widze ze rodzi sie szansa ponownego bicia rekordu na spociku. Oczywiście jak tylko dam rade to wpadam a'propo wspólnego spocika z żuławami to może zorganizować go gdzieś w połowie drogi? Kto zgadnie jakie miejsce mam na myśli temu stawiam browara na spociku
  16. mam nadzieje ze sie uda :>
  17. ja rano kręcę i kręcę i kręcę załapał :> pochodził z 10 sekund i zdechł no to znowu kręcę i kręcę i kręcę załapał i tak mu zostało :> Tyle że zauważyłem że przy rozruchu nie pali od razu na wszystkie garnki i tym sposobem mam od dzisiaj nówki świeczki no i teraz ewidentnie lepiej pali :> :> :>
  18. Troszkę się spóźniłem ale dotarłem :>. Pierwszy raz miałem okazję bić jakikolwiek rekord :> heh Dzięki wszystkim za spocika!
  19. ja prawdopodobnie zamelduję się o 13 :>
  20. zapowiada się nieźle;) ja mam akurat zajęcia na uczelni ale może uda mi się wyrwać na chwilkę
  21. Ja mam Unidena 520 XL z antenką LeemAT1200. Miałem taki sam dylemat przed kupnem jak i ty ale teraz jestem zadowolony z mojego zestawiku. :> :> :>
  22. na następnego spota polecimy razem co ty na to?
  23. jeśli przyszły weekend to mi pasuje tylko niedziela i to około 19
  24. więc temat umarł?
  25. Proponuję niedziele godzina 14-15. Co wy na to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.